Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Si pamatuju jak se objevil název Dark Below a vše začalo kolovat ohledně nového datadisku k wowku .. :D ten by snad na tom byl lip než u této hry .. :D
  • strasna hra,sedim u toho snad kazdy den a cekam kdy me to prestane bavit.tohle uz je normalni droga protoze nehraju ani jiny hry.za daily a weekly bych je nakopal
    • nekterym staci ke stesti opravu malo, zavidim *14*
    • No pokud to člověka chytne je v kelu. Hraju od vydání a pořád mě to baví což je zvláštní jelikož MMO my vydrží většinou tak 1-2 měsíce
  • MrSanta
    Co mi v Destiny nejvíc chybí je solo PVE obsah. Třeba něco ve stylu Strike Playlist s příběhovýma misema. Mohly by mít nějaké modifikátory. Jináč se u Destiny bavím, i když si uvědomuju, že v ní vlastně nic extra není.
  • Hnisavec
    prečo neostal Budaj na tom PChnoji Sektor? Aj on tam ako ostatných 90% konzolistov dostal ban, keď sa ohradil voči urážkam od samotných adminov a nenechal na seba kydať od PC lúzy? Či prestal uctievať vymyslenú entitu pána s nickom ????, ktorý ma ževraj prácu, ženu a decko a za rok stihol prispieť 8000 príspevkov na tú žumpu, odohrať čistých 1000 hodín v Skyrime a týždenne stíha odohrať 40 hodín na Steame?

    či potrebovali skresať výdavky a tak recenzie už píšu čisto deti za kód na hru, čo nevedia ani gramatiku a píšu ako Maďari?
    • Hnisavec, metelsku blesku!
    • nekromant33
      když lidi píšou sr*čky, je potřeba jejich počty zredukovat, že to zrovna byly konzolisti bylo jen spojení příjemnýho s užitečným
    • Prosím Ťa, nerob tu hanbu a neurážaj ostatných. A zvlášť iné národnosti.
      Asi máme rôzne kritéria, ale Sector má/mal tak otrasné diskusie, že ak sa admin rozhodol urobiť poriadok vedel zrejme dobre, prečo dal ban 90% "konzolistom". A nemyslím si, že to bolo kôli hráčom na inej platforme. Stačí sa pozrieť na množstvo tvojich urážlivých príspevkov a hneď sa čo-to vyjasní. Ak sa nemýlim niekto tu písal, že aj ty si bol jedným z tých, čo sa po zákaze prispievania presunuli na Games.
    • Keyz
      Proč Maďar?

      Zrovna Slovensko má bohatou historii s Maďarskem. Dokonce ve hře Knights of Honor je Slovensko součástí Maďarska a není možné tam hrát za Slovensko....Oproti Českému království.
      • to se da cekat, ze pologramota typu hnisavec ani nezna vlastni historii, historii hornich uher
    • jedinej Maďar jsi ty *1*
  • Jack1947
    Jo DLC k nejpromarněnejší hře minulého roku? tedy sry FPS-MMO co sami hráči uznali že to je jen farmení a to baví jen jak koho.
  • Hnisavec
    Destiny je fajn, jedna z naj multiplayer FPS/RPG ale má neskutočne nolifersky retardácky nastavený loot systém a itemy...asi ako Diablo 3 v počiatkoch. 30 hodín som celkom fajn mastil protihráčov v Team Deathmatchy 6vs6 (podľa mňa najzábavnejšia varianta) a keď som si po takom čase nemohol stále nič poriadne kúpiť u Vendora a jediná legendárka sa mi rozložila na trápny materiál, tak som hru znechutene predal....obetovať doslova 100vky hodín, aby som poskočil o 4 lvly a mal komplet najlepšiu výbavu mi príde scestné...hlavne v strieľačke, kde síce je podstatný skill, ale ten nepatrný rozdiel vo výbave už bol cítiť a tá nevýhoda človeku vadí, keď vie, že je lepší a nejaký nolifer grinder ho poráža...
    • Jack1947
      V jakém mmo se kur*a nefarmí? jasně je to o zbraních a ětěstí tedy si nad tím zlomil hůl když ti nějaké děcko dávalo kvalt makes sense. *2*
      • Hnisavec
        ale prd...práveže z 12 ľudí som býval zväčša v top 3. Destiny mi šlo napodiv, inak som lama v mulťáku. Ešte v Last of Us som bol docela good, inak ma multiplayer moc neberie. Práve to je ten problém, že je to MMO len vtedy, keď máš ďalších 5 uderených kamošov vo friendliste, čo nonstop točia Destiny a sú ochotní stráviť hodinu strieľaním zo samopalu do jedného bossa v raide. Čo mne teda zábavné nepripadalo. S výnimkou tých 2 raidov a pár strikov je to čistá Multiplayer FPS s Deathmatchom, CTF, TeamDT atď...a tam je ten loot systém už problém.
        • Jack1947
          Tak bys využil exploit a naskákali by ti legendárky sami *15* *2*

          Není ostudou být lama ale důležité je se umět tomu lamerství postavit a never give up. ( no dobře uznávám když hraješ peori hackerům takto už je horší no)

          Já tě zcela chápu to se neboj že ne... prostě hra pro totální vypatlance ala wow Grind 4life ever *14* pak si porovnávají nádobíčko a i výsledky s jinými pomatenci. Viz WOW nolifeři jsou hrdi na maximální levely na všech opostavách. Im B*tch and im proud of that.

          Taky to nechápu ale tak aspon si můžeš říct - kurvaa niesom dosratý nolifer! a je to venku. Srdíčko má klid. *4*

          *14* SK cenzura nefunfuje? wanderful. *14* *14* Možem psát ako čuriak ale budem jenom jebák.
  • MiseriusiPH, hraješ pořád tuhle blbost? Já vím, že mě slyšíš. *2*
    • Jack1947
      Nehraje a neotravuj už. *7*
  • Voe z te recenze nic nechapu.
    • myslím že stačí pochopit že to je nepovedený datadisk na nepovedené destiny, které pokud nehraješ, tak ti může ostatní být jedno
  • fluffy
    Takze vsetky tie kecy o tom, ako je ta hra vlastne este v open faze a je postavena na tom, ze postupne bude dostavat pridavky, ktore ju budu len viac a viac zlepsovat a odladovat podla potrieb hracskej obce boli len kecy....

    Uprimne ma naozaj nenapada priklad hry ktora bola fakt na tom zle ale postupnymi patchmi a DLC sa naramne zlepsila.
    • Pethulla
      Driveclub?
      Jinak třeba Euro Truck Simulator 2 - mezi vydanou a současnou verzí je dost rozdíl Ikdyž ten na začátku na tom určitě nebyl špatně, spíš naopak. A pak třeba Red Orchestra 2 - po ne až tak povedeném launchi se to údajně taky změnilo dost k lepšímu.
      • fluffy
        Nehovorim, ze niesu take pripady. Len ze ich je fakt malo...
        • Nebo třeba D3. Ale je pravda, že těch her je pomálu. *11*
  • maros.goc
    space začal písať pre games?
    • jnsCZ
      To on si takto Pavol připravuje půdu pro převrat. Časem Poláčkovi celé Games.cz přebere i s pracně vybudovanou návštěvností ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit