Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ma smysl kupovat Destiny 2 jen kvuli PVE? Jestli je tam hodne obsahu, chtel bych to hrat hlavne coop 2-3 hraci.
    • Já jsme hrál D1 hlavně pve a mělo to svoje neduhy hlavně co se týče velkých prodlev mezi dlc ale byla to neskutečně zábava. Coop je max do tři hráčů v běžném obsahu raid je v 6 ale je to celkem zahul než se lidi naučí
  • Co mne neprijemne prekvapilo, ze pvp je pouze arenove 4 vs 4 (neoriginalni zabirani vlajecek), co je na MMO dost slabota. Nevim jake bude pve, ale bojim se aby to zas nefungovalo na principu ze nepratele funguji jako bullet sponge.
    To ze prvni hodinu musite hrat nezazivny singleplayer taky nepomohlo mne presvedcit abych o tom uvazoval (videl jsem jen stream)
    • PVP v Destiny 1 je jedna z nejlepších částí hry(až na raidy)..problémem v D1 byl match-making kterej byl skill-based a ne connection-based. Prostě mega problém kdy hráč s horším připojením byl schopnej sundat hráče s lepším připojením.

      4v4 je podle mě chyba..je to takový to tupý zaměření na esporty bez ohledu na co je nejlepší pro všechny hráče. Myslím že kdyby zvětšili mapy a udělali z toho třeba 12v12 se strojema tak by to bylo super.

      Příběh se zdá být sice podaný přímým způsobem(čti filmečkama) ale nevím jestli to je dobře...vzhledem k tomu jak vypadá první mise mám docela obavu o schopnosti scénáristů.
  • Filmeček lepší než hra:(
    • .. není :)
  • Hrál jsem open beta a nějak je to na mě moc koridor. Grafika hezká, ale nějak mi tam chybí šmrnc.
    • No a nebude to náhodou náplní bety ? Přeci jen to měl být jen jeden strike a pvp
      • Jsem si vědom krátkosti bety (de facto je to demo), ale mám spoustu dalších nedohraných fps, takže D2 mě asi mine (stejně jako D1, pač nemám PS4). Neříkám že je to špatná hra, jen pro mě nemá šťávu. Asi to hype způsobilo přehnaná očekávání.
      • Destiny vždy byla a bude koridor.. navic to není MMO.. jak si tu někteří myslí.. atd.. ale to je zbytečné tu rozebírát.. všichni tu vědí víc a lépe..
        • To asi máš pravdu. Možná z Borderlands nejsem zvyklý na málo prostoru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit