Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ou nou, dneska jsem si chtěl zahrát silvestrovského Descenta a dostat se alespon do druhé úrovně. *6*
  • No mozno by bolo zaujimave investigovat ako to naozaj je. Myslim to stahovanie hier z obchodov koli prenosom a nejasnostiam okolo prav. Totiz na Steame postatne menej casto stahuje Valve hry prave koli tomuto problemu a prave stare hry. Napriklad ak sa dobre pametam tak Fallout bol na Steame stale zatial co na Gogu ho na nejaku dobu stiahli pokial sa riesil prenos prav na Bethesdu. By ma zaujimalo ci to nieje tak trochu agenda Gogu. Predsa pre obe strany, ta co licenciu predava aj ako ta co nadobuda by bolo vhodnejsie keby dana hra bola stale na obchode a Gog by povedzme od dohodnuteho datumu zadrzal platby a vsetky nasledujuce by po preneseni licencie uz presunul na nadobudatela licencie. Lebo takto Gog robi velku kampan - kupte DN3D lebo teraz nejaku dobu nebude, to iste aj Descent. A iste im to trochu v predaji moze pomoct.
  • Nemůžou ten Interplay už konečně zavřít? Už přes 10 let neudělali pořádnou hru a jenom sedí na dobrých značkách, se kterými nic nedělají.
    • BangMeInBangladesh
      Interplay je uz davno zavrenej, tohle neni zadne vyvojarske studio, jen nejaka pravnicka kancelar s jednim clovekem, ktera vybira poplatky, kdo vi pro koho.
      • Pak je ovšem otázkou , komu vlastně všichni ti poctiví hráči vlastně platí ( a nebude to rozhodně jen tento případ) ..... *13*
  • Vyžírkové ... jen někdo jejich zombie uvede na trh a už natahují ruce z hrobu . No asi na to právo mají , ale ve výsledku aby hra zmizela opět ze světa ? Není už v zájmu GOG dohodnout se s oběma stranama .... nebo je to jen o tom starém proklatém "... A dělit se nebudem !!! "
    *6* Zrovna Descentů je mi líto , i když vlastně .... na GOG jsem si koupil jen trojku s datadiskem , poněvadž prvé dvě hry jsou vousaté a notoricky známé :/ No i tak mne tenhle stav pýchou nad Paralax Software a Interplay manažery obecně nenaplňuje ...
    • Pícha předchází pát
      • :d
  • Interplay jsou naživu? Já je měl za pohřbené *2* V tomhle "nemrtvém stavu" celkem pochopitelně k podobným věcem dochází, což samozřejmě neznamená, že to není bordel a kluci z Parallaxu nemají dostávat své peníze...
    • PreidaQ
      Jo jo, Interplay měl už dávno konečně chcípnout, ale místo toho bohužel dál "fungují" (ve smyslu jedné kanceláře někde ve sklepě) a škodí všem kolem. Až už by taky konečně měli pustit práva na Freespace, abychom mohli mít další díl.
    • Teď si uvědomuji, že jsem měl Descent záhadně spojený s Virgin *15* (asi proto, že mi descenta u Virgin koupili tehdy)...
  • archie777
    No tak to je katastrofa. Kde nyní hráči seženou tolik oblíbený Descent.
    • michaliuz18
      normalne cez torenty, co plačete kokoťi, jak keby ste vzivote nic nestiahli. Podporujes aj kupou filmy a hudbu ked su tu vsetci furt mudry na piratov? sa zobudte naivci :D
    • Ale no tak Frantisku, dostals prachy na cestu do japonska tak tam chvili smrd.
    • Stáhnu ne?
      • cztorrent to jistí.
    • YAAARGH !

      Ehm, pochopitelne si ho koupi z druhe ruky za nejakou absurdne vysokou castku ... to da prece rozum.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit