Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A hral to vobec niekedy niekto?
    • Já jsem to hrál na gymplu jako divej. :D
      Ještě úplně původní 3000AD, bez FPSka. Pár stovek hodin jsem na tom asi strávil. *1*
  • hm pekny snad zadarmo bude pro nekoho dobra cena.. :( bohuzel tohle me prijde uz extra nezabavne..
  • Uz som myslel ze je na dochodku.
  • Pokud mě pamět neklame, nevybavuju si, že bych v souvislosti s touhle sérií někdy v historii četl kladná hodnocení a snad vždy se o tom psalo jako o nedodělku plném chyb. Zdarma byly i nějaké dřívější verze a ani tak asi se to moc nechytlo.
  • flash789
    tak Derek Smart je dobrej. U maloktere hry jsme tak pobavil jako u jeho Universal Combatu, sice to bylo smíchy ale i to se pocita:) kazdopadne ambice a napady mu nechybi..
  • Jack1947
    Nevypadá to zle a hlavně je to zdarma. Proč ne *4*
  • Derek se prostě měl narodit o 20 let pozdějš, ty hry měly spoustu věcí co předstihly dobu, třeba možnost přistát na každé planetě a jezdit po jejich povrchu, sice na těch planetách nic nebylo, ale některé dnešní hry neumí ani to (dívám se tvým směrem, Elite)
    • pravda, dneska by mu ty jeho nedodelky prosly, nikdo by si toho nevsiml *3*
    • walltar
      Imho to není o tom, že by to neuměli. Ale přidávat do hry prvek, který nemá žádný gameplay význam a přitom ho vytvořit stojí nemalé úsilí a finance, je prostě kravina.

      Zrovna Elite to přistávání na planetách nemá z tohohle důvodu... Protože to chtějí propojit i s gameplayem a ne jen mít planety pro nic za nic, placky bez života.
      • jo takhle to měl přesně BC a opravdu nebylo zábavné jezdit po totálně pustých planetách kde tisíce kilometrů okolo nic neni
        • na 2stranu, na 99,9% vsech planet asi neni nic :)
          • nečekám velkoměsta, ale spíš úchvtané přírodní útvary, obří hory, krátery, údoli co strčí gand kaňon 100x do kapsy, moře hýřící všemi barvami, zamrzlé oceány.. v tomhle duchu
    • Pokud vše půjde dle plánu, tak to bude umět i Elite. Každopádně s tím počítají.
      • Do té doby to není Frontier !
  • "kdy vesmírné akční hry slabí comeback"
    asi je tam chybka *3*
  • "nezničitelný Derek Smart"...
  • 25 let, za tolik let... snad vyjde star citizen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit