Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Tintin in Space
    • Menorri
      Si zabil *1* *1* *1* *1* *1*
  • Myslím že není naškodu podotknout, že na steamu jsou momentálně dead space 1+2 za cca 250,-
    • MrSanta
      Uvažoval jsem o tom, ale jsem moc velký staršpytel. Ani ten Doom 3 jsem ještě nedohrál *8*
  • GlaDOS
    Je zajímavé, že ještě nikdo nezmínil GamesComový trailer na Routine, který vypadá několikrát zajímavěji, než zakčněné pokračování Dead Space.
  • ty zbrane vypadaji dizajnovo blbe, nemluve o tech kombinacich navrchu sniperka naspodu kulomet
  • Jak už kdosi řikal crafting zbraní se do DS vyloženě hodí už jen kvůli známým lodním mini-továrničkám které díky blueprintu dokáží sestrojit takřka cokoliv... odklon od strachu už je ale úplně něco jiného *9* to si mohli nechat třeba až na DS 4 *7*
  • MrSanta
    Trochen OT, ale kdesi jsem se doslechnul nebo dočetl, že Dead Space byl původně vyvíjen jako pokračování System Shocku, ale pak to komplet překopali a udělali z toho ouplně novou hru. Najde se tu nějaký znalec, který by to mohl potvrdit či vyvrátit?
  • Jack1947
    Horror to bude, akorat bude holt vic akcni no. Pokud to nenarusi strukturu hry nakym fatalnim zpusobem, nemyslim si ze by se musela hazet flinta do zeli.
  • Zdá se, že jediná děsivá věc na novém Dead Space, bude sestřih toho týpka na videu *1*
  • Kdyz je nejaka serie porad stejne a moc se nemeni, tak hraci nadavaji. A kdyz se vyvojari snazi prijit s necim novym, tak taky.
    • Hráči nadávají, když tvůrci přijdou s nečím novým a tím "novým" naruší skvělou hratelnost a atmosféru dílů předchozích nebo naruší mechanismy, které byly zajeté, funkční a tudíž i oblíbené. Nemůžeš ale tvrdit, že všeobecně jsou všichni proti inovacím.
    • Blue.Shark
      Ono jde hlavně o to, jak vývojáři ty změny pojmou. Za malé, dobře uvážené změny se nikdo dlouho zlobit nebude...jenže vývojáři zpravidla vezmou fungující celek a obrátí ho naruby (a někdy navrch pokálí). Dead Space na mě teda zatím takhle nepůsobí (zatím jsem nepřečetl dost informací, abych si dokázal utvořit obrázek), ale pokud chceš příklad, tak třeba takový Supreme Commander 2 je oproti prvnímu dílu totální kokeš...a co na tom, že je tam pár dobrých změn, když většina jich hru degraduje na tupost, co dokáže hrát retardovaný křeček při zmatečném pobíhání v rotujícím běhátku.
    • Jenže oni nezkoušejí nic nového. Dělají to, co udělali stupidní peězchtiví vydavatelé už 100x předtím. Dělají z toho akční střílečku, kde jen běžíš a střílíš, popřípadě vyhazuješ věci do vzduchu, protože ne všichni mají tak rádi horory a oni přece potřebují, aby si hru koupil každý.
    • DangerousDave
      to sú zase keci... ak to "niečo nové" nemení charakter hry, zachováva jej obtiažnosť, nemá negatívny dopad na atmosféru ale naopak vplyv daného prvku je veskrz pozitívny tak nikdo protestovať nebude.

      edit: a práve možnosti úprav zbraní je jeden z takýchto prvkov.
    • Cypri
      Na Dead Space nikdo nenadával. Každýmu (nebo alespoň většině) se líbilo to hororový pojetí.
      Ale protože se pár dětí "údajně" bojí, tak tomu píchnou coop a udělaj z toho akčňárnu.
      Já už si nehodlám stěžovat na to kam se herní průmysl ubírá, ale zamrzí to.
  • skončí to stylem Xenon - Megablast

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit