Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dohrál jsem 2x na PS4 Pro a kromě třech pádů hry jsem na žádný bug nenarazil. Každopádně toto je přesně to, proč nesnáším hry s jedním savem a za mne celý ten systém meditací a hlavně idiotského respawnu nepřátel velmi sráží kvalitu hry.

  • honcka

    Možná na tohle by fungovalo si zapnout file history na složku savegames a případně se vrátit zpět ze zálohy starší pozici, o něco přijde, ale pokud hraje člověk pár hodin denně, tak aspoň nemusí hrát od začátku

  • Včera sem  konečne dohrál na grandmastera  všechny planety na 100%  ,

    Krom vizualu a kamery  jsem nepotkal žadný  bug

    hráno na Ryzen 3700x , gt 5700 xt sapphire nitro +  , 4k rozlišení epic vše

    Na gamepadu (xbox)

    hned v pátek po vydaní  jsem instaloval nové  optional drivery ktery adresovaly yedi fallen order

  • asi s hraci nebyla sila no, tak maji smulu, holt kazdy se nemuze stat Jedi Knightem

    • Derp_1337

      XAXAXA 😂

  • uher

    Jak taková hra mohla od vás dostat 8/10 je mi záhadou...

    • Tak tie bugy sa nemuseli stat kazdemu. Jeden ma na to stastie, druhy nie. Ja sa cudujem, ze vo vacsine recenzii neboli spomenute problemy s kamerou na PC. Hra je viditelne cielena na konzoly a gamepad.

      Vo vela situaciach sa kamera lockne na nejaky objekt v dialke a nemas moznost s tym nic spravit, lebo hra chce aby si sa pozeral niekolko sekund na odlietajucu lod z planety a pod. Najvac to potrapi ked mas niekde splhat a nemas moznost sa poriadne rozhliadnut okolo seba a castokrat skaces nahodne na objekt.  Taktiez sa bezne stava, ze postava odide z obrazovky niekde do rohu a kamera sa odmieta pohnut.

      "uhnutie" v boji je na klavese - Z. Premapovat klavesy sa daju, ale primarne ti ukaze Gamepad. Nedali si ani tolko namahy aby tam dali mys s klavesnicou.  Tvoja cernoska kamaratka v hre ma privelmi biele oci, nehovoriac o ich velkosti a celkovo jej scenar je "trash talk".

      • Ravenor

        A nebo taková drobnost, že hra nezná českou klávesnici a dokud se nepřepneš na anglickou, nejdou mačkat skilly primárně navolené na 1,2,3....dále nejde namapovat celá myš, například boční tlačítka a podobně, takže optimalizace pro PC opravdu na bodě 0....těch chyb a bugů by se dalo najít ještě mnohem víc, ale proč to sem psát, když to tady ve skutečnosti stejně nikoho nezajímá......recenze dopadla jak dopadla a je skutečně zarážející tak vysoké hodnocení u tak průměrného titulu.....přijde mi to jako situace kolem disney wars, kdy každý titul má sledovanost jak pr*se i přes to, že to prakticky postrádá jakýkoliv smysluplný děj, nebo zápletku.....prostě lidi jsou tak vyprahlý z nedostatku kvalitních Star Wars, že jsou ochotni vzít na milost i kdejakou kravinu

      • Mys+klavesnice na maximalni obtiznost a bez problemu. Nestalo se mi, aby hra po me chtela krizky nebo trojuhelniky jako na gamepadu...naopak mi to ukazuje tlacitka na mysi nebo pismena. Nikdy se mi nestalo, ze by postava odesla z obrazovky nekam do rohu bez kamery...tim netvrdim, ze je kamera bez naproste chyby, ale to co tady popisujes ve hre vubec nenastava

      • dworkin

        Ty oči jsou zralý na GIF. :)

    • 8/10, maximálně 7/10 je minimální hodnocení pro AAAA titul kdekoliv.

      • uher

        A nepřijde ti to smutný?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit