Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jason_dinAlt
    Drobná rada pro ty, kdož chtějí kupovat season pass. Rozhodně bych nedoporučoval kupovat za 30€ z oficiálnách stránek výrobce. Na eBay jsem pořídil funkční kód za 10€.
  • Pokud si někdo chce zahrát defiance na xku třeba coop tak můj gt:KankysCZ
  • Není to jako ostatní mmočka, a to je jedině dobře, všichni už jsou dnes jen zdegenerovaní z neustálého opakování toho samého přefiltrovaného dokola ;)
    určitě ta hra mohla být lepší, ale mohla být taky horší ;)
    • Black_Hand
      ta posledni veta by mela byt na zadni strane krabice. takove hry trhaji rekordy... tedy krome toho, ze tohle plati o vsech hrach :P.
  • servus
    Hru sem hrál od začátku a po dokončení příběhu tam není co dělat,takže zarputilím MMO hráčum nedoporučuji.
    Škoda peněz
    • kennyB
      Je tam toho spousta, co dělat. Sice jsem ještě příběh nedokončil, ale teď jse se zaměřil na "frakce", pro který dělám daily contracty. Sice je tahle hra podle mě trošičku jiná, než klasické MMO, ale mě celkem baví.
  • God-of-War
    Hodnocení je odpovídající. Hru mám a přestal sem tak v půlce.. Hrozně rychle to upadne do stereotypu.
  • Pravda mohl udělat recenzi o něco dřív.
  • Jack1947
    Jesteze mne tyhle hry netahnou, navic neni na recenzi jiz ponekud pozde, (od vydani ubehl jiz nejaky ten patek.)
    • Jooo taky mě omínusovali, když mi bylo divné, že je recenze napsaná s hrůzným zpožděním :D
      a to si vzpomínám na nějaký článek z prvních dojmů z prvního týdne hraní, tam bylo řečeno "recenze bude zanedlouho" nebo něco v tom stylu :D
      • Problém recenzie v den vydania u MMO titulov je, že recenzent v podstate hodnotí tak začiatok hry a žiadny endgame obsah alebo len dojmy z neuplnej beta verzie. A potom tu máme nadšené recenzie s vysokým hodnotením na hru kde ľudia po mesiaci zistia, že to nemá endgame a je tam len nuda. SI pozri nadšenú Drdovu rencenziu na SWTOR *15*
        • ale já jí po nikom nechtěl v den vydání, ale třeba pár týdnů po...nebo měsíc....nic :p
          • Jack1947
            Nic to nemeni, na tom ze tenhle pokus o hru v otevrenem svete proste nevysel tak jak si vyvojari predstavovali. ( recenze na MMO se mi zdaji vicemene zbytecne kdyz si vezmu ze vetsina se hraje stejne, ano kdyz je tu svetla vyjimka ale to se stane max tak jednou za par let.)
  • Na hru jsem se těšil stejně tak i na seriál (ono taky po Stargate: Atlantis není nic, co by mě chytlo na delší dobu). Můžu předem říct (jen za sebe), že hra je přece jen lepší, než seriál (u kterého stál za něco jen pilot), jinak klasická hříčka, viděna mnohokrát jinde.
    Případ Defianc ehry je především výhoda neplacení měsíčních poplatků (popravdě kdo by chtěl za to taky platit). Hraze začátku baví a jak se prokoušete celkem daleko a objevujete další věci, přijde vystřízlivění v podobě Q a všechno ohledně PvE, které se neustále opakuje. Je to sice zábavné, ale prostě mi to přijde narychlo splácané dohromady (myšleno svět). Hrál jsem od začátku tak tři týdny v kuse (přesněji tak 6 hodin max denně) a od té doby nemám ani chuť to zapínat. Hodnocení dle mě tomu odpovídá.
    Seriál mě zklamal mnohem víc, tak snad se Trion polepší
  • Black_Hand
    hodnoceni moc neprekvapuje :\. krome fyziky vozitek nic extra zajimavyho.

    mam tu reklamu na JRC, i kdyz jsem prispevovatel games. asi nekde se nekde vloudila chybka.
    • ANo takto se chova firma co doji uzivatlele na casopisech s hroznym papirem a ktomu lidi musej idavat tezce vydelane penize na provoz za slib ,ze nebudou otravovani reklamou.
      A za tyto penize si potom litaji do Los Angelís a dostavaji obalky za recnze od ea -- same 8-10(nove tez Nářez).
      • :D sem se zas pobavil
  • pěkná odreagovačka to je, za tu cenu vše zadarmo žádné měsíční poplatky? proč ne
    jinak copak to tak trvalo napsat jednu recenzi? ta hra běží už měsíce...
    • Vy jste to ale ani jeden zjevně nehráli :) kdežto recenzent ano...ale tak možná to hrál jen minulý týden, mohl to teď napsat :p avšak pokud se na to vrhnul už dříve....
      • Black_Hand
        ja to nehral, jen jsem videl par videi. ale to s nasimi prispevky souvisi jak?
    • Veskoslav
      No ono chvilku trvá než zrecenzuješ MMO. A přijde mi lepší to udělat později než uspěchaně:)
    • Black_Hand
      u MMORPG je podle me celkem jedno kdy ho zrecenzujes.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit