Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hra bila celkem super ale vidali jste jen demo death to spies 3 a jak jsme si už uvědomil že už moc dlouho slibujete hru v plne verzi a hrače to sklame chtěl bi se zeptat jeslti vijde na pc verzi v plne verzi *9* *9* *9* *9* *9* *9* *4* doopravdy už je rok 2015 ale stale nic bil bi rad gdybi bila hra už v plne verzi 3 serie death to spies na pc moc bi si přal hrat už plnou verzi
  • Ztéto hry asi sešlo jak to tak vypadá?
  • Danieledl
    No nevím,asi si to zahraju,ale zůstanu u Splinter Cella nebo u Hitmana *3*
  • Obe som presiel a moc sa tesim na 3, tuto seriu si vazim rovnako ako hitmana. Neni to tak tazke staci byt opatrny ako v realu a pochopit principy v hre.
  • proc zena v satech beha jako metrakovy chlap?:)
    • V teto fazi jeste nejsou hotove veskere animace :)
  • hral jsem tusim demo jedničky a bylo to hrozne obtizny, jenze ta obtiznost spocivala v nelogicnosti, nedomyslenosti, hra nevychazela hraci oproti spis mu hazela klacky pod nohy. Proste zla hra. Zlatej Hitman a toho hravam na nejtezsi obtiznost.
    • Os bně jsem hrál pouze 2 díl co vyšel v levelu ale zas tak pěkelně obtížný mě to nepřišlo,jen párkrát se mě stalo že mě A.I vyšplouchlo a náhle změnilo trasu po který chodilo stejně 20 minut a šli úplně jinam a vobjevili mrtvolu...ale já teda vždycky měl uloženo alspon na 3 různejch slotech,jinak super hra která naprosto zkopírovala Hitmana ale mě to osobně vůbec nevadilo jen mohla bejt trochu delší
      • Hory85
        Pravda 2. díl byl ošklivě krátký, a s tou UI máš pravdu někdy byli blbý jak štolvekr a někdy něli 6-tý smysl a vyčmuchali kdejakou mrtvolu. Ale pokud tě bavila dvojka tak si zahraj klidně i 1. díl protože ten má 2x tak více misí. Myslim že 12. *2*
  • skvela novina. dvojku sem dohral a povazuji ji za dustojneho soupere hitman serie. i grafika byla diky tomu zvlastnimu filtru vyborna a skvele navodila atmosferu druhe svetove. je se nac tesit
  • vypadato jak SR2
  • Thorgall
    Spíš než k Trine a Lost vikings, bych to přepínaní přirovnal ke Commandos, bavíme-li se o stealth hrách.

    ....aha tak ve videu byli Commandos zmínění. No vypadá to zajímavě, určitě svěží vítr v tomhle žánru po dlouhé době.
  • Hory85
    Россия – священная наша держава,
    Россия – любимая наша страна.
    Могучая воля, великая слава –
    Твоё достоянье на все времена! *1* *1* *1*
    • Ještě je nás dost, co bohužel bůkvičky musíme umět.... *11*

      Ale kdo by chtěl hrát za sověty v době studené války? To mi připadne zvrácenější, než nedávno diskutované střílení civilistů
      • XXDarthVaderXX
        JÁ!!! *2*
      • No není to o nic zvrácenější než hrát a Američany.
    • Славься, Отечество наше свободное,
      Братских народов союз вековой,
      Предками данная мудрость народная!
      Славься, страна! Мы гордимся тобой!
      • co jste to tu vychcali?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit