Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    výborná hra, ale né pro běžného konzumenta, který žije jen na běžných AAA a indie hrách a na internetu má nejraději meme a facebook. Tato hra je takové sekiro v oblasti inteligence. Tak jako sekiro naštvalo a odradilo lidi bez skillu a dovedností v hraní, tak death stranding naštval a odradil lidi bez trpělivosti, představivosti a bez schopnosti přijmout a zažít něco nového nečekaného a originálního (něco jako malazská kniha padlých v oblasti fantasy knih, taky znám lidi co to prostě po první nebo druhé knížce vzdali, není důvod se takovým lidem smát, pořád se s němi můžete bavit třeba o... běžných věcech). Za mě death stranding 8,5/10. Pomalý start a pár kontroverzních mechanik, ale jinak bombastická hra.  

    Každopádně, teď ať se Kojima radši vrhne na ten horor.

  • jezisi postak 2 

  • iSpirit

    moc jsem si to užil. Sony to zase nezvládlo s hypem, takže tu máme několikatydenní bombarding. Třetí kapitola opravdu zbytečně natažená, ale pak jízda jako blázen. Asi nejvíce originální počin posledních let. No, ale proč se mi krevní vak rovnou cpe na zádá a ne do kapsy, to nikdy nepochopím. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit