Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je fantasticke ze Petroglyph tuto hru tak podporuje. Skoda, ze se ji nedostava vetsi popularity. Za sebe musim rict, ze je to zabavne rts. Jsem zvedav na novou rasu, kterou vlastnici hry dostanou zadarmo a myslim, ze i snizeni zakladni ceny je cesta spravnym smerem. Ted si v ni kazdy muze najit to sve jelikoz kazda rasa je specificka.
  • No, ešteže tu recenzie nečítam ináč by som to sedmičkové Grey Goo kúpil *1* Podľa zahraničných fór je Grey Goo z tria Grey Goo, AoA a Etherium najhoršia hra.
    • Blue.Shark
      Více ti poví názor většího vzorku lidí - Metacritic. Grey Goo má 77 bodů ze 100, což je velmi slušné. Měl bych každopádně dvě otázky: Co je AoA? Co se ti líbí na Etheriu?
      • etherium asi také skvelé nebude keď je teraz v bundly za momentálne 7 dolárov spolu s ďalšími 7 hrami a recenzie na steame sú dosť kritické, kde sa ľudia sťažujú na rozbitý stav hry, čo je tak dloho po vydaní dosť hanba.
        • Blue.Shark
          Já právě Etherium s nadějí sledoval, ale výsledek, který jsem viděl, mě naprosto odradil. Po dlouhé době se mi u hry nelíbil grafický kabátek - všechno budí dojem plastových hraček, ne snad tvarem nebo barvami, ale pohybem. Věřím, že to nakonec nemusí být tak špatná hra; na mapě je nutné zabírat jakési body, což mi trochu připomíná staré Z. Mám ale ke hře jednoduše přirozený odpor.
      • Ja som to ani nehral, len vravím čo sa píše inde. AoA je Act of Aggression.
        • Blue.Shark
          Dík. AoA vypadá vcelku zajímavě.
  • Hodne se psalo o tom, jak GG neni zadna renesance, zadna novinka, stale to stejne - ale vite co me paradoxne vadilo asi nejvic? Ze to naopak nebyla "dostatecne klasicka" strategie! Jen cast hry byla skutecne klasicka, poctiva, nulove invencni ale o to zabavnejsi vec ve stylu postav dum, vyrob z nej jednotky, fightuj s nima. Za ty ufony myslim. Ty humanoidni. Za lidi uz tam cpali trochu moc novoty, ale jeste to slo. No ale za Goo me moc hrat nebavilo, chybely mi tam prave ty klasicke prvky zakladna-jednotky-boj, bylo to takove moc dynamicke a originalni, jestli jste hrali, urcite vite, co myslim. Proste poradny turtlovani, veze, barracksy, takova ma bejt RTS!
    • Naklikal si si pekne, ale to nezmení nič na tom, že tvoj príspevok je hlúpy.
      • no hlavne, ze ty vis o cem mluvis, ze?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit