Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím pochválit recenzenta. Četlo se to výborně, pro mě stylisticky vymazlené s širším kulturním přesahem (takže obohacující i v jiných směrech). Dozvěděl jsem se jak o herních mechanikách, tak o tom, jak se hra hraje. Paráda. Nejsem cílová skupina na survival/horory, ale ta ptačí perspektiva a recenze mě přesvědčily, že se do toho pustím *3*
    • Slavík je momentálně nejlepší recenzent na Games.
    • Paulcz
      Jo, recenze se povedla.
  • Jedna z nejlepších her,co jsem letos hrál.Parádní atmsféra.Když to v noci hraju,tak se i trochu bojim.Jak už se píše v recenzi,ze zaklepání v noci na dveře jsem měl málem bláto na hřišti.Taky se mi líbí na polákách "vlastenecký duch".Hra zasazená do Polska je určitě plus.
    PS:A především je skvělí,že to dali zdarma na pirate bay pro ty,co mají holé pr*ele a nemůžou si hru dovolit.
  • Corvus
    Sakra! Zní to skvěle! Nejprve mě nadchnula stylizace. Následně zklamalo, že jde o survival a už jsem se zase viděl frustrovaný z těch věčných požadavků na prázdný žaludek, sucho v krku, bakterie v podpaží, nefungující hajzl apod. Potom se mi ale optimismus vrátil s konstatováním, že tyhle frustrující prvky hra neobsahuje a video už jen převážilo mé rozhodnutí ke koupi. Mám rád hry, které vypráví příběh předměty a miluji hry, ve kterých člověk pořád něco nalézá. Chajda s nádherně se rozkládající paní ve vaně, truhla a medvědí pasti mě přesvědčily. Díky za recenzi. Tento měsíc sice ještě nekupuji (rozpočet schramstl datadisk k Dishonored 2, Elex CE, Phoenix Point CE a DLC Tyranny), ale hned ten další pořizuji!

    Jinými slovy DÍKY za skvěle napsanou recenzi! A také za slušně dlouhou. To já rád. Žádné twitterové odstavečky! :-)
    • Morraw
      Tak Phoenix Point kampaň na Figu jsem úplně přehlédnul a s tím i sběratelku :(
  • Mam rozohranych cca 20 hodin a naozaj sa jedna o originalny horor pripominajuci top-down silent hill. Velmi zaujimave zvraty v zmenach charakterov, cez ktore sa na prebiehajuci dej divame. Odporucam. Cena je ludova.
    • Corvus
      Tak, 365 Kč, to je krása! Na to, že herní doba není úplně krátká :-)
  • To je ta hra jejiz autori podporuji pirateni her? Hmm, dekuji nechci uz z principu.
    • Upirať jim to, všivákům!
  • Trochu mi to stylem a atmosférou připomíná Teleglitch.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit