Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • At uz nakonec Dark souls na PC vyjde ci nikoliv, tuhle hru musim mit. V nejhorsim pockam az cena PS3 nebo Xboxu klesne postupem casu tak na 3 litry a pujdu do toho. Preci jen, par veci z konzoli bych si rad zahral, mimo Demons Souls a Dark Souls kuprikladu Siren 2: Blood Curse, to jsou zkratka gamesy, u kterych citim ze to za nakup konzole stoji.
  • Zdravim jen sem se chtěl zeptat jak to postoupilo... vim že už je cca 65000 hlasů v petici... tak jestli se náhodou už někdo ohledně toho vydání... Já tu hru chci na PC na XBOX se mi jí nechce kupovat... *3*
  • Knifer
    No DS byla snad jediná hra co mě zatím nutila k tomu abych si pořídil konzoli pokud vyjde na PC tak se na konzoli vykašlu.
    • Kez by to vyslo...Konzoli si kvuli teto hre kupovat nechci, ale zahral bych si ji z toho co o ni vim velice rad. Petice potvrzena.
    • eeeee
      Hraju od casu zx spectra, prvni konzíli jsem si poridil az pred rokem a pul a nelituji (tedy lituji, ze jsem tak neucinil driv, ze jsem si nechal ujit slavnou eru ps2). Tech must have her mam na konzoli vic, ale nevedel bych o nich, kdybych ji nemel. Myslim ze je tady spousta lidi, kterym by se libilo mit konzoli, ale nevedi o tom a nebo jim v tom brani predsudky a predpojatost.
  • poradte lame.. chci se podepsat do petice a nevim co je to Zip Code (mel sem za to, ze je to overovaci/protispamovej kod, ale zadnej tam nevidim). thx
    • psč
      • díky :)
  • No a budete si moct zahrat i prvni dil Demons Soul only on Ps3 *4*
  • Myslim,ze rychlejsi a lepsi reseni bude....sehnat si dostatek podpisu na petici..."mami,tati,kupte mi konecne tu zazracnou konzoli Plystation 3" *3*
    • Tu debilní blbost? Haha.
  • Ukradlo by jí určitě daleko víc hráčů.
    • Kecáš mrdky.
      • Na PC je 80+ % piratstvi, na XBoxu cca 10 %, na PS3 jeste mene. I v ortodoxnim cesku uz konzolovy trh pomalu prekonava ten pc.
        • Veskoslav
          Ukážeš mi výzkum, kde jsou napsány ty čísla, jak uvádíš nebo to bereš podle svého okolí?
          • eeeee
            Taky se to da odvodit na zaklade zebricku nejpiratenejsich her na jednotlivych platformach k vysi prodeju techto her ne techto platformach. Zhruba to vychazi, ze na pc se proda mega kopii a ctyri jsou upirateny, na xboxu je upiraten mega kopii a proda se osm. Proc si myslis, ze vydavatele preferuji konzole a proc si myslis, ze rada multiplatforem uz na pc ani nevyjde. Naklady na hry jsou dnes tak vysoke, ze ani ten mega prodeju na pc se uz nevyplati a kdyz, tak jen levny (mizerny) port z konzoli.
          • eeeee
            Je to z verejneho prohlaseni zastupce xzone na eurogameru.cz.
  • Tynno
    Já chci DUST 514 na PC !
  • Veskoslav
    Prosím, zrušit anonymy....Sice jsem byl vždycky proti zrušení, ale to co předvádí "klony" trola je katastrofa....
    • Aby ses neposral hovádko.
      • Veskoslav
        Ano mluvím o Tobě debílku. Honíš si tu ego? Nebo je na tebe registrace tak složitá, že neumíš opsat kód z obrázku?
    • smejki
      povolit pouze registrované a zavést ignore list
    • Kdybych neměl BAN, tak píšu jako přihlášený... *9*

      Jen tak pro info: Těch příspěvků, co se tváří jako bych je napsal, jsem tady celkově napočítal už kolem desíti za poslední dny...
      • janchor
        Kdo seje vítr..
        • Sklidí FUS RO DAH!

          (Tohle je "witty one-liner", očekávám pluska.)
          • HHH. Neskutočne som sa zase zarehotal. Od topiku Veskoslava az potialto. Ďakujem hoši.
      • Je to hrůza kolego.

        Dostali jsme se do té nejhorší fáze: trolls trolling trolls.
        Zachrání to je zásah z hůry. Zavedení povinné registrace by pomohlo, sice celkově ubude příspěvků, ale zase ubudou i blbý pindy.

        A můj kontrolní kód j MLP = My Little Pony, takže mě dneska trollí i redakční systém.
  • Mám na Dark Souls rozporuplný názor. Jakožto hráč staré školy jsem rád, že tu máme pořádné souboje, kde se počítá každý pohyb. Jenže, bijte mne tlučte mne, ale soubojový systém moc parády nepobral a je to spíš pobíhání a koulení se v kruzích a čekání na protivýpad nebo proražení zad.

    Ale za co má tato hra moje sympatie a mít bude, to je neskrupulózní přístup. Žádné berličky, žádné "poslední šance". Zásah je zásah a některé potvůrky ubírají kuš hodně, a to je dobře ^_^
    • To je prece jen na tobe, jak bojujes, hra te k zadnemu pobihani a kouleni nenuti. Ostatne, zkus se koulet s poradne opancerovanym rytirem :-).
      • sak*a, takže to je taká "Gothic" Arcania bez savu?
        • Jak se opavuzujes tu sr*cku srovnavat s Dark soulem *8*
          • Zatiaĺ nemám PC aby rozchodilo emulátor PS3, ale reagoval som na toto: "je to spíš pobíhání a koulení se v kruzích"
            • Pokud to chces valit pres emulator tak to se na to radsi vyprdni protoze tahle hra je hardcore hlavne pro svy online funkce ktery nejsou jen coop a pvp tahle hra jich ma mraky a bez nich to ani nema cenu hrat
            • Tahle hra je o taktice a ta vetsinou vypliva z drzene zbrane
              Nuz- silny v kritickych zasazich je vhodny na backstaby a riposty
              rapir,kopi-moznost utoku a zaroven bloku
              katana-udeluje krvaceni i kdyz blokuje
              tezky zbrane -rozbiji nepritely bloky
              atd,atd
              +kouzla ktery nejsou jen utocnyho charakteru a rozepisovat se mi o nich nechce protoze by to bylo na dlouho,jeden priklad acid surge - znici nepriteli zbran a brneni
              tohle neni o tupym mlaceni jako v arcanii ende

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit