Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ilusiveman

    Kdo to byl na konci, Kylo?! 😱

  • TheGGG

    konečně se vrátil pravý dante a DMC a značka je opět v rukou japonců... na tu edgy blbinu z minula tak můžeme konečně zapomenout. Toto vypadá na pořádnou řež

    • Ilusiveman

      Nechápu, co se v tom malým vesmíru uvnitř tvé hlavy nelesklo, když jsi hrál DMC, tedy ten předchozí Prequel.

      • TheGGG

        tvůj komentář ani nedává smysl...  asi vesmírný supervoid v hlavě

        • Ilusiveman

          Nebo máš na mozku rakovinu. Sleduji občas tvůj boj s Jackem. Máš rád, když tě Jack ponižuje v komentářích? To by vše vysvětlovalo.

          • TheGGG

            copak napsal jsem nějaký nepěkný komentář o nějaké tvé milované hře a tobě to moc hnulo žlučí a teď jsi se udatně vrhl do diskuzního boje? No ty se rakoviny mozku určitě bát nemusíš... každopádně jestli tě jack doučuje gramatiku, hodně by to vysvětlovalo

          • Jack1947

            Ten byl dobrej ale ponížovanej snad nikdo nebejvá a boj ? :D ne, my dva jsme v pohodě jenom prostě protichůdné argumenty 2vou generací.

            • Ilusiveman

              Dlouho jsem se tak nezasmál, jako u vašeho stránkovýho dialogu 😂 Celkem jsi ho rožnil. 😀

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                No nevím jestli to někomu přišlo vtipné tak ano , jak řikám argumentace 2 generací... ale už jsem to tam ukončil. Takže zase jindy a jinde 🙂

                • Ilusiveman

                  Reakce na příspěvek:

                  zpětně, když jsem to objevil až po a začal jsem scrollovat a konec nikde, něco se ve mě zlomilo a já se začal hrozně smát 😀

                  • Jack1947

                    Reakce na příspěvek:

                    No dobře jsem rád že ses pobavil, někomu stačí málo třeba protiargumentace 2osob 😉

                    • Ilusiveman

                      Reakce na příspěvek:

                      Jak jsem zahlédl slovo průměr, nedalo se jinak. V každem případě, potěšení na mé straně. 😉😀

  • Derp_1337

    Osobně jsem měl radši Danteho vizáž z předchozího dílu DmC: Devil May Cry, kdy měl ještě černé vlasy a modré oči 😎
    Teď s těmi delšími bílými vlasy a strništěm vypadá jako laciná kopie Geralta (Witcher)

    Dante v DmC :

    https://cdn3.dualshockers.com/wp-content/uploads/2015/01/DmCDE_screens_03.png

    • Ilusiveman

      Takhle staticky působí trochu jako "emo-fetka", ale jinak nic proti normálním fetkám. 😐 nesoudím a Danteho z DMC mám právě rád. 😇

  • residentevilfans

    Btw na steamu je, že hra má obsahovat MP i coop? Wtf? 

  • residentevilfans

    Přidává otázky? No hlavně přidává mikrotransakce. Capcome, Capcome. 😬

    • Ilusiveman

      Nenažraný hovadka 😬

  • Murlock

    "Když byl oznámený pátý díl Devil May Cry, zdálo se, že hlavním hrdinou bude opět Nero". Líbí se mi jak Aleš opomněl fakt, že on a asi 90% herních novinářů při představení prvního traileru nepoznala Nera a myslelo že jde o DmC 2.

  • Ta narážka na konci klipu na megamena mne dost rozesmála 😂 vypadá to na pořádnou jízdu.

  • Jack1947

    Hustý projedem se i na motorce😎

    • Ilusiveman

      To pochybuji 😬

      • Jack1947

        Bylo by to ale supr jet na motorce a kosit demony obouma pistolema, potažmo něco seknout 😎😉

        • Ilusiveman

          No, ale umí nějaká větev toho enginu motorku?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit