Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  •  je to cele jen spatne kopírovaný MGS 5 bez jakekoli hloubky .ale co byste čekali od UBI . Nicmene pokud mate kamarady tak se hra meni v nadprůměrnou taktickou strilecku samozrejme bez jakéhokoli realismu . To ghost mod nezlepší ale přidá adrenalin . Těšíme se .

  • BoB.2

    Mně už baví jenom Ghost War nahráno přes 200 hodin a pořád super. 

  • Rejsek

    Třešničkou na hardcore dortu je pak realistické nabíjení, kdy si budete muset dávat pozor na to, v jakém stavu máte zásobníky. Pokud totiž přebijete zbraň s poloprázdným zásobníkem, o všechny náboje v daném zásobníku přijdete.


    Tak to je fakt třešnička jak prase 😂😂😂Realistická výměna z půlky (i více, či méně) prázdného zásobníku se nazývá tzv. "taktické přebití" a rozhodně při něm náboje nikam nemizí. Je to jenom stupidní featura zdechlých programátorů, žádná třešnička na dortu. Nedělejte z té hry něco, co není 😉

    • Pokud to správně chápu, tak zbytek nábojů zůstane v zásobníku. Ve většině hrách je použítý zásobník odhozen na zem, takže o ně prostě hráč musí zákonitě přijít :D To, že by v reálu šlo poloprázdný zásobník nabít v případě nouze, to je věc druhá 😀

    • Jack1947

      " It's not a bug, it's a feature " 😎😬😀

  • Rejsek

    -vloženo 2x - smazáno- 

  • aa_ee

    Hru jsem projel komplet a ikdyz mam rad nejvyssi obtiznosti (mam za sebou i FC Primal survivor+permadeath+expert), tohle se mi zda trochu moc.

    Pamatuju treba na jednu misi, mel jsem najit nejakyho typka na trznici a odvezt ho. Kdyz jsem ho nasel, byla tam cutscena jak neco keca, pak mu prijeli na pomoc kamosi a on odjel do nedalekeho domku adkud jsem ho mel nasledne unest. Problem byl, ze jak skoncila cutscena tak jsem byl mrtvej nez jsem mohl cokoli udelat (Tier cca 20). Takovych "neovlivnitelnych" smrti tam je bohuzel vicero.

    Navic na nejvyssi obtiznosti vas AI "vidi" (a samozrejme s presnosti aimbota strili) i skrz milion keru. Vidi vas ikdyz vam couha z krytu jeden jediny pixel nebo zna vasi presnou polohu ikdyz vystrelite s tlumicem na 400 metru (at uz trefite nebo ne). Tohle s permadeath nejde dokupy.

    Radsi bych ocenil moznost newgame+ abych si projel celou hru znova s vymakanou postavou, na vysokym tieru a dotahnul to na tier1.

    • Jack1947

      Jo jste machří ale i opravdovej sadomasochista ví jaké má hranice souhlas!

    • Kallessin183

      Ve Wildlands mám přes sto hodin, hráno na max obtížnost a později i se zapnutým Tier systémem a tak velké problémy s AI jsem neměl. Aspoň co se týče její schopnosti mě detekovat...

      Většinou mě dostala spíš na to, že jsem někoho přehlídnul a ten našel mrtvolu.

  • uzivatel1982

    Wildlands průběžně hraju pořád a ve statistikách mám průměrný život cca hodinu a rank mám jako člen speciální jednotky ,tak jsem zvědavý jak dlouho vydržím v ghost módu. Po použití jen jedné zbraně volám od začátku a management nábojů bude taky super. Výměnu equipu jsem už tak dělal sám od sebe. V sólo módu mi to nepřijde reálný, že to půjde dohrát. I s partakama tomu moc nevěřím. Každopádně se těším. 

    • Jack1947

      Chtělo by to nějaký ten survajvl aspon...

    • Lukyz

      Ten Ghost mód se mi taky zamlouvá, ale permadeath mi přijde jako overkill. 💀

      • uzivatel1982

        No solo nebo s AI asi nedohratelny. Chtělo by to mít sehrany tým. Doufám, že F. I. S. T. udělají kompletní průchod na yt. 

  • Jack1947

    Batl rojál kdy prosím?

    • BoB.2

      Nebude už to dávno psali

      • Jack1947

        Stále jsem najivně doufal že se umoudří, nuže nic no ☹

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit