Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    "že by od hry měl dát ruce pryč každý, kdo bez vyzkoušení této unikátní soutěže nepřežije zimu."


    muze mi tohle autor clanku vysvetlit tuhle cast ve verdiktu? asi jsem trochu natvrdlej. pokud bez teto unikatni hry nepreziju zimu a dam od ni ruce pryc, tak nepreziju. a co ti ostatni? nechtel autor rict, "ze by od hry meli dat ruce i ti, kteri bez vyskouzeni..."? nebo mi neco unika? v tom verdiktu je zminka jen o jiste skupine hracu.

    • vaclav.pechacek

      Vyjasněno, díky za upozornění.

      • ucho

        diky, uz to dava smysl. teda ale kdyz se divam na svuj prispevek, napsal jsem ho, jako kdybych mel trochu upito :)

        • Mart9

          Přesně tak. A v tom druhém příspěvku si pro změnu vyměkl.

  • KrejciPetr

    Minutu ticha za Partikovo zklamání. 

  • sukovf

    Vzít UE4 a jeho fyzikální model aut, který nefunguje ani teoreticky, a postavit na tom celou hru, to teda chce fakt odvahu. A silný žaludek. Na nějakou one-man indie srandu by to bylo pořád relativně dobré, ale jako výrobek profi studia? Wtf?

  • Mart9

    Na to, že si tomu dal čtyřku, si to hrál dost dlouho :)

  • Jack1947

    Souhlas, je to prostě očekávatelně nepovedná hra vzali se velké sousto... tenhle typ závodu a na Hardcore je spíše něco pro masochisty To jsem poznal i já když bez kompasu se nedá prakticky jezdit.

    • PLuto.petr

      O tom ale Dakar je. Závod pro masochisty, co sedí desítky minut až několik hodin v autech a jezdí výhradně podle navigace (a to ne podle té, kterou všichni používáme v telefonech)...

      • Vy snad nemate mobilni telefony? (sry nemohl jsem si pomoci ^ ^)

        • PLuto.petr

          Jasné, jen jsem chtěl zdůraznit, že při dakaru je klasická navigace, jak ji známe v civilních autech, zakázána a jezdí se výhradně na itinerář a souřadnice pomocí "kompasu".

          • woosh, to byl meta joke na mobilni Diablo :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit