Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Games: Ten vas prehravac videi je fakt na pres*ubu. Nemuzete davat proboha odkazy na youtube? Kazde druhe video spadne a musi se obnovovat cela stranka
    • A na mobilu bez šance něco přehrát :( Velká škoda
    • ...A měli by méně zobrazených reklam :/ Byli by sami proti sobě.
      Jinak v Mozille mi to běhá dobře.
  • MickeyMutant
    Jestli má cíl právníka za zády, tak bych do toho nešel. Protože kdo by riskoval oplétačky s právníkem? Nebo ho, hrůza pomyslet, dokonce musel likvidovat. Vždyť to je jako zabít koťátko.
    • Ristoro
      47 pro okolní svět vůbec neexistuje, stejně jako jeho agentura ICA. Takže kdo přesně by měl oplétačky s právníkem? :D
      • MickeyMutant
        Oni už by si ho našli. To máš jako s dopravním podnikem, nakonec si tě stejně vždycky najdou.
        • Jack1947
          Vlastní zkušenost ? je ho možná najdou ale tu agenturu asi těžko.
          • vzhledem k tomu, ze o ni vi i na games.cz tak si myslim, ze je dost proflakla
  • Už aby vyla komletní edice,tohle kouskováví je na prd..
    • Jack1947
      Pak tomu i nabobtná cena *2*
    • Vsak uz brzo. Jen dva mesice. Ale tak uz ted tam mas osm misi na sesti ruznych mapach. Ono uz ted to stoji za to.
      • Ristoro
        Jestli to stojí za to, je individuální záležitost. Pokud to hraješ tak, že projedeš každou misi jednou a konec, ta určitě ne. Tutorial a 4 velké mise ti zaberou cca 6 - 8 hodin. Pokud ale piluješ svůj průběh hrou a zkoušíš všechny možnosti, tak to určitě stojí za to. Já jsem v každé velké mapě utopil už přes 20 hodin, je tam strašně hodně možností, ne jen, jak cíl zabít, ale i jak se k němu dostat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit