Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tudle hru mám ted na PSP a musím říc že jeden z nejlepších horrorů co sem kdy hrál,takhle hutnou atmosferu v kombinaci s napínavym filmově podanym příběhem jen tak jinde asi nenajdete.
    Hodně dělá to že to tu neni přeplacaný všude příšerama a za celou hru bojujete možná tak sami nad sebou.*****
  • Jj tenhle Silent Hill jsem hrál na PSP. A musim říct , že spolu s Origins je to jedna z nejlepších her na tuhle konzoli. Grafika i hratelnost je super.
  • Uplne suhlasim s hodnotenim autora tejto recenzie. Toto bol moj prvy silent hill co som presiel a okamzite ho zaradujem do mojej top 5 najlepsich hier co som kedy hral! Pribeh je to smutny a velke plus autorovi recenzie ze sa o nom velmi nezmienuje. Hoci som hral na PSP aj tak graficky to bolo krasne a hral som v noci v uplnej tme a zimomriavky boli poriadne. Odporucam kazdemu kto si chce prezit silny pribeh so sokujucim zaverom. Teraz sa zacinam zaujimat o Silent hill homecoming - urcite si ho zaobstaram.
  • Moc pěkná recenze. Mnohem lepší, než většina těch "profesionálních" na téhle stránce xD
    A hra taky úžasná, hrál jsem sice na PS2, ale naprosto mě nadchnula. Hlavně naprosto úžasnej příběh s asi nejvíc překvapivým zakončením, co jsem kdy zažil.
    • Díky za názor Dexi, se zdejší recenzí jsem nebyl spokojený, tak jsem se rozhodl se s tím vypořádat konstruktivně napsáním vlastní... Nepochybuju, že byl SH:SM výborný i na ps dvojce. Byl jsem hrou rovněž nadšený a pokusil jsem se své pocity do recenze přenést.
      Tímto bych ještě chtěl poděkovat redakci, že mému výtvoru poskytla prostor *4*
  • Bouben:Podívej na videa ze Zeldy na WII :)
    WII není možná výkonný ale když se chce tak na tom můžou udělat hezký hry.
    Např. RES 4 vypadá parádně teda až na to že postrádá vyhlazování hran což někomu může vadit celkem dost.
    • Já paradoxně vyhlazování hran nezapínám ani když můžu. Líbí se mi drobné rozpixelovatění obrazu. Nepůsobí to tak sterilně a připadá mi obraz hmatatelnější. Možná přežitek a zvyk z dob mého herního mládí u Dukem Nukem, ale nemůžu si pomoct.
      • Duke Nukem*
    • Nejsmutnější je, že RE4, vypadá stejně jako na gamecube a i tak je to jedna z nejhezčích her na Wiičku. Jen málo her dává konzoli pořádně zabrat - čest vyjímkám, jako je recenzovaný Silent hill.
      • O tom nic nevím.
        Ale v tom případě nechápu proč udělali PC verzi s horší grafikou .
        • PC verze byla založená na graficky osekaném portu z playstation 2, proto vypadala hůře...
  • Zaskočilo mě, jakou to má docela hezkou grafiku. Na Wii bych takovou nečekal (nemám Wii).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit