Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to z jiný planety, takže si můžou dělat s těma "dinosaurama", co chtějí. Ale i tak doufám, že jejich primárním zdrojem informací není Jurský park (naprostý nesmysl, ale knížka byla super) a že si pozvali odborníky, kteří jim vysvětlí, jak to spíše bylo. Aby to nedopadlo jako s Jurským světem, pokud jde o podobu dinosaurů, kde to bylo fakt žalostné a 20 let zpět. *13*

    Podle mě měli spíše zamakat na vlastních příšerách a nestrkat tam ty dinosaury. Jenže dinosauři se zjevně lépe prodávají, takže toho okatě chtějí využít.
    • Tak zrovna Jurský park měl odborných poradců požehnaně, včetně třeba takového Roberta Bakkera. Jen holt od té doby uplynulo dvacet let.

      Jurský svět pracuje se zastaralými představami o dinosaurech zcela logicky, protože odkazuje na estetický kánon stanovený Spielbergovým filmem. Není mi jasný, co na tom pořád kdo nechápe.

      A osobně jsem rád, že tam ty dinosaury Crytek strká, protože po takové nějaké hře jsem toužil ještě dříc, než jsem věděl, co je počítač :o)
      • A v Jurskom svete to navyše pekne vysvetlili prečo tie dinosaury vyzerajú tak ako vyzerajú :)
    • Princ.Jablon
      Jurský svět má podobu dinosaurů z před dvaceti lety, protože v "tom světě" nikdy neudělali takové poznatky jako my v tom našem za posledních 20let...a nebo se v tom paleontologické poznatky rozchází, někde jsme o tom něco četl...

      Edit: takže je to jakoby "záměr" i když samozřejmě i marketingový tah
  • Tak by mě zajímalo s čeho žijou protože mám pocit že poslední hra která nasypala nějaký ten $ do pokladny Cryteku byl Crysis 3? Pak už následoval jen průvan v peněžence. Něco mi říká že na tomhle se nezahojí.
    • walltar
      Tak taky licencují engine...
  • Princ.Jablon
    Sorry...ale za vymýšlení takovýhle "story" bych taky bral prachy, opravdu někoho napadne, že malý chlapec ztroskotá ve vesmíru, na ZÁHADNÉ planetě kde se naprosto čirou náhodou vyvinuli stejní dinosauři jako na Zemi?! WTF...co ty lidi fetujou, za todle by měl být okamžitý vyhazov a né zelená k vývoji
    • del0
      Taky si řikám. Měli tam dát něco originálního, třeba robodinosaury... *15*
      • that explain the Laser Raptors
      • Princ.Jablon
        No...nemnuselo by to být originální snad...stačilo by, aby to nebylo úplně tupý...to storka o bráně do pekla na marsu ti pak přijde jako hotovej masterpiece
  • Jack1947
    Hra pro Okulus, víc netřeba vědět. *3*
    • No to je super, je fajn ze niekto robi titul rovno zamerany na VR a Crytek technologiu celkom vie. Ale predsa len by som radsej hlavne hru a samozrejme hru a este s kvalitnym VR to by bolo najlepsie. Problem je ze toto bude obsahovo zasa nieco prezute a nezaujimave. Pretoze zasa na druhu stranu si treba aj otvorene priznat ze Crytek moc hry nevie ale preve iba tie tech dema, alebo skor rozsiahlejsie tech dema.
      • Kecy..Crysis je jedna z nejlepsich SP strilecek posledni doby.
        • Jack1947
          Sad reality... *9*
  • Njedřív zombieee a teď dinosauři... to jsou mi trendy... :)
    • a k tomu VR helmy proste 80ky se vraceji *1*
    • walltar
      Otázka je co bude dál? Mimozemšťani, nebo se vrátíme k náckům? *1*
      • Vesmír.. zcela zjevně. *3* A za to díky bohu!
  • TheLordoftheNonsense
    "Uvěřitelné světy" s modely dinosaurů zastaralých přes 20 let? Wtf? Zavolejte mého osobního paleontologa!
    • A stejne je to porad o fous lepsi nez Jursky svet :D
  • walltar
    Abych pravdu řekl, tak tohle mě asi nejvíc potěšilo ve spojení s lehčí implementací VR do cryengine. Snad se třeba dočkáme podpory OR pro Kingdom Come, protože to vypadá, jako dokonalá hra pro takovou podporu.

    Devové Star Citizena taky řekli, že se pokusí si pospíšit s podporou pro DK2, takže já jsem tímhle vývojem jen spokojený.
  • Vykradou slovo Robinson a už na tom mají trademark...
    • kapitalismus v praxi
      • kapitalizmus ale trademarky nepozna, to nastupilo az neskor, ked sa stat zamiesal do kapitalizmu
        • von se dycky dotoho nekdo zamota a tu "krásu" znici... viz komunismus, ten taky prej "mohl" fungovat kdyby.... kapitalismus by taky mohl fugovat, kdyby...
          • tak on se hlavně komunismus nikdy nerealizoval. a kapitalismus v podstatě taky ne *7*
      • du si dát trademark na Kopčema...
  • Docela dufam ze to púojde aj bez VR, teda nebude sa jednat len o nejake tech demo pre VR.

    Survival s dinosaurami v tak prekrasnom svete by som si fakt zahral.
    • Tak zkus ARK :-)
      • Jack1947
        Taková prázdná neoptimilizovaná blbost? radši ... něco jiného.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit