Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Me osobne se libila vice crysis 1 a warhead uz jen kvuli tomu ze jste mohly jit vice cestamy nez ve dvojce ja osobne jsem crysis 1 hral asi 5x a pokazdy jsem mel dojem ze hraju uplne jinym stylem a crysis 2 jsem hral 2x a to po druhy jsem to uz ani nepresel pac me to prislo uplne stejny jako pred tim a navic ten pribeh vzdyt to zadny nema kam nas dejove dvojka vlastne posune podle me nikam a o trojce uz ani nemluve bez alpha sepha jsou emzaci jak divoka zvirata koho tohle vlstne napadlo pokud si dobre pamatuju tak crytek rikal ze trojka bude spoiler mez jednickou a dvojkou podle me to byly jen kecy v klecy
  • Tak to je možná přesně to pojivo, které mi hraní Crysis II naprosto znemožnilo...(Bylo toho samozřejmě více, od nepřátel přes design mapy po absenci dialogů hlavního hrdiny). Mohl bys mi nějak stručně vysvětlit, co se stalo s původním Raptor Teamem po událostech v Crysis I? Konkrétně co tehdy (na konci jedničky) Prophet objevil a kam se poděli Nomád a Psycho? Nemluvě o té reinkarnaci Propheta na konci o dvojky, tam mi ta pointa taky utekla...
    Edit: Špatné vlákno
    • Pokud vím, tak Prophet Nomáda a Psycha zabil. Kvůli té nemoci, kvůli které stratil sebekonstrolu.
      • ako ich mohol zabyť ked psycho v 3 je
  • Crysis 4 se bude odehrávat na planetě sephu :D
    • Ne,to ne.Když je džungle ve městě,tak nyní bude město v džungli :DDDDDDDDDDDDD
    • c-z06
      Xen ftw *1*
    • Ani bych se tomu nedivil :D
  • jejda neco me uniklo... hral jsem je komplet.. ale najak si nemuzu vzpomenout jak to navazovalo a proc ve 2 byli uplne ale uplne jiny nepratele nez v 1.. jediny co me utkvelo v pameti jsou mimozemstani a hlavni postava/vy.. muzete me nekdo pripomenout plz jake je to pojitko mezi ostrovem a ny? diky
    • My o tom nesmíme mluvit,promiň.
  • Upřímně, Crysis 1 mělo naprosto úžasnej příběh u kterýho sem vydržel od začátku do konce. No a u dvojky sem měl co dělat abych to dohrál. No a pak sem si koupil knížku Crysis: Legie a paradoxně sem celý ten příběh pochopil, a je to lepší jak jednička. Kolik lidí si ale tu knížku koupí ? Ten příběh je podanej ve hře strašně na houby...
    • Tak to je možná přesně to pojivo, které mi hraní Crysis II naprosto znemožnilo...(Bylo toho samozřejmě více, od nepřátel přes design mapy po absenci dialogů hlavního hrdiny). Mohl bys mi nějak stručně vysvětlit, co se stalo s původním Raptor Teamem po událostech v Crysis I? Konkrétně co tehdy (na konci jedničky) Prophet objevil a kam se poděli Nomád a Psycho? Nemluvě o té reinkarnaci Propheta na konci o dvojky, tam mi ta pointa taky utekla.
      • Ok tak to zkusím ale bude to plný spoileru. Hl.hrdina nemluví na začátku v ponorce protože nesnáší vodu, a pak dále ve hře nemluví protože oblek mu spravoval poškozený hrdlo. Raptor team je bud mrtvý kompletně a nebo o nich prophet nic neví. Z toho co vím tak prophet se dostal skrze tu základnu na tom ostrově do new yorku nějakým..tunelem..není to vysvětleno. Co se týče reinkarnace, tak oblek mění pravidla hry. Tedy prophetovo vědomí se přeneslo do obleku( nebo část z jeho vědomí), nicméně je to stále Alcatraz.
    • Ta knížka sedí vedle mě ale ještě jsem se k ní nedostal, stojí to opravdu za to? I co se týče čtivosti?
      • Určitě za to stojí, je psaná nesmírně zajímavým stylem a i když to nemusí sedět každému, tak si myslím že by neměla nudit. Nejedná se o pouhý přepis hry do knihy, ale jsou zde..alespoň podle mě zásadní informace, které vlastně ve hře chyběli a kvůli čemu mi přišla hra, příběhově jaksi nedodělaná(možná že na ně tlačilo EA?)
    • Díky za tip :)
  • nahodou 2 byla super hral sem 1+ data a pak 2 nechapu jak si stezujete na pribech nahodou to navazovalo i konec 2 byl zajimavej ale asi steto nehraly dam vam radu tak to nehrajte jednoduche jak facka ja sito urco zahraju jo a proty cotu kecaj nesmysli jako ze ve 2 je vojak kterej neotevrel ani pusu de videt ze ste noumove zahrajte si jednicku a reknete kolikrat tam mluvil moc meto zajima max tam mluci psycho sorry za cz sem pol
    • smejki
      A máte v "pol" interpunkci?

      Příběh Crysis 2 má možná celkem dobrou kostru, ale je vyprávěnej naprosto diletantsky a většina keců staví základní logiku na hlavu.
  • Crysis 1 pro mě je jediný C.R.Y.S.I.S ! Tohle je jen další guvno pod sluncem... Takhle zničit značku *13* a co tedy bude následovat ?
  • Mno kdyby se Crysis přestěhoval do vesmíru jistě by to bylo zajímavé
  • Nepamatujete si někdo (nebo jestli ty si to čteš) osobu, co tu házela odkaz na myslím svůj mod pro Crysis 1? A jeho stránku nebo tak něco?
    • kámo čtu si to=D tady to máš;) já sem zatim udělal jenom alpha hud atd.. jenom takový serepetičky.. rusák to převzal po mě a upravuje celý levely a spousta nových věcí. je tam pár screenů *5*

      http://www.crydev.net/viewtopic.php?f=277&t=98991&p=1051629#p1051629
      • psal jsem mu kdy to vydá ale zatim se neozval.
        • Ok díky za info :)
  • Podla mna bol Crysis 2 dost krok mimo od prveho dielu. Ak ma nejaka fps vacsi potencial ako Crysis 3 tak je to rozhodne Far Cry 3. Uz dvojka bola kvalitna hardcore zalezitost so zaverom aky urcite nikto neocakaval, kedze trojku vyvija rovnake studio tak sa tesim. Crysis 1 aj Crysis Warhead som presiel a bavil som sa, ale pri Crysis 2 sa stale nejak nemozem dokopat k dohraniu.
    Crytek v tejto serii nevybudoval ziadne silne postavy ani pribeh tak ako napr Valve v Half-Life. Teda vacsina hracov je k tejto serii by som povedal lahostajna a hra to zvacsa len kvoli popularite a grafike. Crytek vie robit pekne tech dema, ale spravit nabusenu story driven fps ala Half-Life nevie. A pritom ten Crysis Warhead vyzeral tak slubne *13* , sice jednoduchy a priamociary dej, no pritom ovela lepsi nez Crysis 1+2 dohromady.
    • ty vole proč sem lezou tyhle slováci kdo ma rozumet te hatlanine tahnete nekam a narvěte si do prdeele CENCÚĽ a žerte ČUCORIEDKY ! trapáci *11* *12* *11* *10* *6* *10*
      • Sú to čučoriedky, nie čocoriedky *3* . Dúfam, že si so sebou spokojný, môžeš spokojne spať po ďalšom bezvýznamnom trollingu.
      • Když nemáš nic k tématu, drž hubu. Nikdo tady na tvoje žvásty a napadání druhých bez důvodu není zvědavý.
        • Doufám že jsou tu rozumní admini/čističi a dají mu ban...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit