Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ,,Od remasteru podobného kalibru bych také očekával možnost přepínat mezi původní a novou grafikou, stejně jako bych uvítal audio komentář původních i nových tvůrců či video dokument z vývoje. Takové věci byste ale v N. Sane Trilogy bohužel hledali marně.,,

    Zrovna toto mi tam absolutne nechyba. Kto chce staru grafiku tak nech si to hra na old PS / PS2. Este aby mi tam niekto do toho kecal , tak to ozaj nemusim. Recenzia uplne o nicom. Autor asi hral len prvy diel , lebo hodnotit 3 ako najslabsim dielom , tak to ozaj asi nehral cele. VSETKY TRI DIELY SU ROVNAKO KVALITNE , len to vedia iba ty ktory za tym presedeli hodiny ako decka (aj moj pripad). Podla mojho nazoru , sa tento remaster vydaril v povodnom zneni s krasnou grafikou. Som rad , ze to vyvojari nedokurvili a nepridali tam zbytocnosti.
  • Nesouhlasím s tím že 3 díl je nic moc náhodou je to nejlepší díl ze všech a už i kvůli tomu že crash se vyvíjí schopnostmi které pak dopomáhají k vysbírání věcí z předešlých levelech. Zatím co jednička a dvojka je sice fajn ale v polovině hry mě už nudí jelikož se postava nijak nevyvíjí jen skáču jako * malým skokem který mě jen frustruje.
  • ještě předělejte Kula World a budu v sedmém nebi
    • Me too
  • Gamespot dal 6/10 s rozumnym zduvodnenim, ze prave rozkolisana obtiznost a gameplay proste zastaral a nove generaci uz nic nerekne. Ale stare nostalgiky potesi. A ja souhlasim.
  • readyxx
    ps1 a moje prvni hra na nem .. paradni .. nedavno rozjete na emulatoru psx na pc :)
  • victor
    No původní Crash zestárl, že už to pěkné není. I z designu samotné hry je vidět, že tehdy se Naughty Dog ještě hledali. Nejzajímavější i díky obsahu je trojka. No a pak právě Team Racing, který tu ale nedostanete...
    Celkově Crash je především kopírka, avšak hratelná, všeho co letělo u konkurence v době uvedení PSX a trh. Nostalgici prominou, ale na PC jsme záhy měli MDK 1 a 2 a hratelnost byla o řád víš. Ale pro mrňata Crash a Spyro stále ujdou.
    • MDKáčka vyšli i na konzole…
      • A hlavne asi nechape ze je to uplne jinej styl hry :) to je jako rict na konzole vyslo FF7bale na Pc v te dobe vysel Duke Nuke 3D...
    • Jack1947
      No vidíš a mě příjde že z Crashe se stal Nathan...dokonce je podoba ze strany sakákáním více než zjevná.
  • musel jsem koupit nešlo jinak nostalgie je swiňa
  • bukrr
    Koukal jsem na to jako hru pro nostalgiky, ale možná zkusím....
  • Pařil jsem na svém PS One. Škoda, že není na PC tento remaster :( hned bych kupoval
    • SalemCZ
      co je PS One?
      • Jako je Xbox One tak kdysi v davnych dobach byl i PS One to neznas? :D
        • Nemůžu znát, je totiž totálně jednoduchej a něco jako dedukce je mu naprosto cizý.
    • froztik
      Časem určitě bude *5*
      • Na to bych moc nespolehal. Zatim se v podstate jen spekuluje o XBOXu.
        • Bylo by to přinejmenším zvláštní kdyby SONY svého v podstatě "PS Maskota" pustila i na jiné platformy.
          • maros.goc
            ten tvoj Sony maskot vyšiel multiplatformovo ešte v roku 2002 ;)
            • Multiplatforme ano, na PC nikdy nevyslo nic.
          • froztik
            Jen takový detail, značku vlastní Activision, ne Sony. Ta si jen zaplatila časovou exkluzivitu. Activision na tom bude chtit vyzdimat co nejvic a prodeje to ma zatim dobrý.
            • Značku sic nevlastní Sony ale vlastní práva na první tři díly a ještě Racing ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit