Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tohle je úlet. Překombinované jaxvina *7*
  • Hmm.... na mě je těch způsobů zabití až moc, to si ani nezapamatuju.
  • NEsnáším Creative Killing ve hrách - v podstatě to znamená, že zabíjet je normálně je nuda, protože je to lehký, tak to budeme dělat co nejhezčejc.. přiklad třeba Far cry 3/4, kde prostě nepotřebujete házet nůž do osmi lidí najednou, když máte mp5 s tlumičem.. stejně tak tady člověk prostě nemá motivaci vymýšlet nesmyslný kombinace zabití 4 lidí najednou, když na ně prostě může pustit blood swarm..
    mě se to teda už vůbec nelíbí, jednička byla skvělá, ale tohle teď vypadá strašně.
  • Emily ostřihaná "na Grygara"
    • V trojce bude mít plnovous a dřevorubeckou košili a na grygara bude tohle https://i.ytimg.com/vi/sWSp8Id7YKc/maxresdefault.jpg
  • up_er
    To mě přijde strašně přeplácaný....doufam že to pujde hrat i normalně.
  • Kreativní zabíjení - to mají mazlíčci rádi.
  • To video mi ukázalo jednu podstatnout - pro mě podstatnou - věc: už jen pro to, jak brutálně tlačej hraní za Emily do popředí, si rozhodně zahraju za Corva......jakože tři a půl minuty ukázek, kde minuta je na Corva a zbytek na vyšinutou chráněnku....fair play *16* Jakože, jasně, Corvo měl celý Dishonored 1 sám pro sebe, ale i tak mi z principu nadržování vadí a je mi fuck, že tím propagujou novinky ve hře. Corvo je - do řitě - jen jeden, a je nejlepčí tak mu kurnik přidejte minuty do videa!!!
    • uaxpk
      No taky si to dám poprvé za Corva, ale jeho schopnosti jsou stejné jako v prvním díle (možná pár vylepšení), jak už bylo napsáno v jiném článku. Tak asi proto ukazují víc Emily. Corvo schopnostmi nijak nepřekvapí.
  • Na Dishonored mě vždy štvalo, že ti dají mnoho skvělých a zábavných způsobů likvidace protivníků, ale odměnu a lepší konec bude jen když tyto způsoby nebudeš používat.....
    +Spousta zlata na vybavení, které neutratíš, protože při plížení nic nepoužíváš...
    +Spousta run a schopností, ale při plížení efektivně využiješ jen blink, občas i bend time a possesion.

    Prostě že hra tě navádí na stealth přístup a dává ti za něj odměny, ale přitom je zabíjení a boj mnohem propracovanější a zábavnější....
    • Mna nie, presiel som ho aspon viac krat na viacej sposobov.
      • uaxpk
        Přesně, člověka to nutí hrát vícekrát vícero způsoby. Jinak poprvé jsem pacifista s žádnou obětí - pokud možno
  • Doufam, že trošku vychytaj použitelnost schopností při nesmrtícim postupu. Jedničku mam rád, ale když to člověk jel bez zabíjení, většina skillů a vylepšení mu byla k prdu.
    • Přesně tak, jednička se prezentovala jako stealth hra, která přitom nabízela výrazně víc možností těm, kteří nepřátele normálně zabíjeli. Ze dvojky mám bohužel podobný dojem - sice nabízí možnosti hrát bez schopností atd., ale bude to potom zábava?
  • nocs
    Jsem zvědavej, co s tímhle dokáže StealthGamerBR. Tady jsou jeho top killy z jedničky: https://www.youtube.com/watch?v=izQCeBJKKa8 *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit