Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak s těmi rádoby mikrotransakcemi to trošku přestřelili. Taková pálka. Grafika hezká ale hra o ničem. sorry
  • artworky mozna,ale hra stoji za h.....
  • Artworky jsou naprosto úžasný klobouk dolů. Mohly by podle nich vytvořit RPG na způsob Mass effect . Takhle kreativní postavy jsem ještě neviděl a bylo by jistě zajímavé si s nimi pokecat.
  • kostejnesmrtelny
    Artworky jsou určitě pozoruhodný. Nemůžu si nicméně pomoct, ale ten obrázek na úvodní stránce mi strašně připomíná maraudera ze SC2, a ten pátej v článku prostě JE firebat.
    Ale možná je to jenom tím, že Starcraft vidím všude *1*
  • teším se na to, podle mě zatím nejlepší karetní hra všech dob je Lotr, perfekne propracovaná , vyborne herni mechanizmy a clovek nemusel mit deck za 20k aby byl dorej, stačila inteligence....a pro fandu lotra jako já, srdcovka, ale corrabia vypada LUXUSNE, to pro mě bude taková causal-hardcore oddechovka, kdyz nebudu hrát ''velké hry''. a hlavně czech made......držim palečky, at se to vyvede
    • Drom
      LOTR byl dobry tak do roku 2004, pak to slo do kytek. Reedice stejnych karet jen s novym cislem je snad nejvetsi ubohost, co je mohla napadnout.
      • jo pro me to skončilo mount doomem (10 serie) pak zacli vymyslet blbosti aby třískali prachy, ale do te 10 serie to byla neoddiskutovatelne nejlepší karetní hram teda aspon pro me....
  • Tak a už jsem se stal Corabianem. *4* Ale vypadá to dobře, sem taková hračička, takže se už těším, jak budu trávit spousty času nad laděním balíčků. *5*
  • Jo.. MTG.. a DoomTrooper.. to byly krásné karetní turnaje. Uvidíme, každopádně se těším. Jen se trochu obávám těch mikrotransakcí aby zůstali v realitě *1*
  • Tak tohle vypada fakt dobre, Petr byl zcela zjevne unesen, coz znaci, ze to fakt muze byt na dobre ceste... ac jsem nikdy nehral realnou karetni hru, ty virtualni mam celkem rad... snad to nebude velky handicap a fakt doufam v neco delsiho nez obvykle hricky...
  • BoB.2
    Tak jsem se dočkal konečně hra podle m?ho gusta škoda že ten betatesting je uzavřenej a taky to mohlo bejt Fantasy sci-fi mě moc nebere *4*
  • Jen dodám nějaké informace: Na grafice karet se podíleli i umělci z Magic the Gathering, ke kterému je přivnávána( Coraabia k MtG). Uzavřený betatesting podle mých zdrojů už probíhá, sám sem se chtěl do něho zapojit, nevybrali mě *9*.

    Jinak na tuhle hru se těším,nadšený článek, autor byl očividně nadšený. Nemohu si pomoc, ale jeden artwork mi připomína helgasta z Killzone. *1*
    • gtamaniak
      Ano, betatest už probíhá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit