Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je
  • No a kdy to teda přesně vyjde?
  • Jack1947
    Plosinovka, ktera se nijak nestydi jit jinou cestou ci smerem , jak je v dnesni dobe zvykem.
  • Dobry den.
    Prosim Vas, chtel bych nahlasit chybu. Chtel jsem si objednat hru kliknutim na "JRC tlacitko", ale to me hazi na stranku, ktera tvrdi "Podmínkám výběru nevyhovělo žádné zboží.". Muzete to prosim opravit? hru bych si opravdu velice rad objednal, tak me mrzi, ze to nejde.

    Dekuji
  • Shenkster
    Vypadí to zajímavě ! Svěží vítr mezi stálé značky...a vypadá že to jede na Unreal Enginu 3 takže to rozjedu huráááá *1*
  • I kdyz jsem proti Indie hram, originalni nizkorozpoctovka od maleho studia potesi ale tim to hasne. King je u me ten, kdo udela graficky lepsi hru nez Crysis 3, WoW, BF4 a Hledani min.
    • U Hledani min vyzaduji minimalne HAVOC fyzikalni engine s presnou simulaci koure po vybuchu, praskani kostek do kterych se pichne vlajka atd.
      • Tak to jsem pak strašně dobrej, protože jsem se učil programovat tím, že jsem naprogramoval hru těžce inspirovanou hledáním min. Takže i ta simulace kouře tam musela být, ale nějak si na to nepamatuju.
        • Jsi. Na řadě.
  • Ludo
    a dost! končím s fight clubom, prisámvačku mi ten text čítal lukáš grygar osobne!
  • muha
    Človek je v poslednej dobe obklopený samými indiánmi a to ani nemusí čítať Mayovky a hrať AC3...po neuveritelne nostalgickej extáze Gone Home čakám na Brothers, po nich Contrast. Indie veci sú fakt jediné, kde uznávam spojenie "hry ako umenie".
  • MidnighT91
    Konečně zajímavej koncept a ne jen trapná kopírka něčeho jiného...
    • Jo takze sa to bude naprd predavat :(
    • Malleth
      Říká ti něco Lost in shadow?

      http://www.youtube.com/watch?v=eTxhjogVYPM
      • MidnighT91
        Tak to jo, o tom jsem nikdy neslyšel...
        • Malleth
          Není se čemu divit. Je to na Wii *13*
          A je to vlastně taky tak trochu kopírka Ica
  • TheGGG
    ajajaj, řady intelektuálů připravte se, opět je tu hra která polaská vaše umělecké jazýčky a ztopoří vaše přechytračelá ega. Hoďme tomu na metacritic plnou pálku zaplesejme nad originalitou india her a vraťme se zpátky do Battlefieldu 3.
    • No ty seš ale šašek, to svět neviděl :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit