Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kde je ta první světová válka?Praděda byl na frontě a neměl žádnej kulomet jenom pušku..ani nikdy nezažil útok tankové jednotky.
    Mě to přijde jako druhá světová válka.
  • Za mě je každý Battlefield něčím skvělej, od jedničky až po BF1. I hardline bych tolik nehejtoval, náhodou jako spin-off mi to nepříjde tak špatný, na PS4 je to stále hratelný včetně DLC map takže to asi tak mrtvé jak říkaj nehráčí není. Každopadně BF1 je to nejlepší dílo z celé serie, jak se píše v přispěvku, lidi chtěli WW1 ale vadí jim že zapas trva hodiny... *1* To, co jsem se svým squadem zažil v BF1 sem nezažil nikdy v žádne jiné multiplayer hře. Destrukce prostředí je famozní, zničit jde prakticky úplně vše. Dynamciké změny počasí fungují skvěle. Nejlepší Multiplayerová střílečka vůbec, kdo nesouhlasí ať tedy jmenuje lepší.
    • Spíš bych jmenoval horší:
    • Red Orchestra je lepší.
      • Red Orchestra je skvěl WW2 hra! To souhlasím. Ale když chce člověk trošku něco rychlejšího z neokoukaného prostředí?... Battlefield 1 je podle mě nejlepší volba. Red Orchestra je téměř simulator *1*
        • Red Orchestra rozhodně není simulátor. To může napsat jen člověk který tu hru viděl leda na obrázku. Je to realistická ww2 hra, ale hraje se dost arkádově.
          • Mno dobře, je to arkádové ale ne tak moc jako Battlefield 1. Samozřejmě že to není simulátor.. Nesmíš se všeho chytat tak doslovně :D. Jen říkam že málo co je dnes lepší řežba online než BF1, nikdo mi nenapsal nic takže asi to tak je...
            • Jednoznacne! Protoze chytry lidi hrajou jenom realisticky hry! :D
            • Ono ti chytřejší lidé BF1 nehrají a nepodporují znásilňování historie.
  • Kdo se taky těší na černé Rusáky?
  • To bude asi ten problém, oni nechtěj aby lidi hráli 10 let jeden díl, ale každoročně nový pokračování
  • Posledni hratelny a stale hrany BFko je dvojka, pak to slo do pekny rite. Ve dvojce se dalo taktizovat, nebylo to zadny zoufaly pobihani sem tam a pokud tym fungoval a velici nechcipali a fungovali jako spawn, tak to byla naprosta parada. Taky je to tusim posledni BFko ktery ma vlastni server, i proto se porad hraje.
  • Tu zrejme single - playery nebude že. Ale jedno je isté, TSAR - Najradšej by som prijal, celý jeden veľký klasicky datadisk na ktoré si pamätáme z minulosti, presne s tou čisto Ruskou kampaňou, aj v zime za občianskej vojny. Kde by boli rôzne frakcie , za cára, légie, boľševici, menševici, atd, samozrejme single player. ANO za takýto plnohodnotný datadisk by som dal financie, ale za DLC, to nebudem podporovať, nuž nevadí ale i tak nejako dúfam v hru alebo diel, z Ruskej občianskej vojny, v súčasnej grafike. Všetko dobre.
  • Multiplayer hry víceméně nehraju, ale poslední Battlefront mě bavil, tak jsem prubnul i BF1 a nee. Bohužel tak hektickou akci si nedokáži užít. Chápu, že kdo u toho sedí 5h denně, tak se to naučí, možná tak hektické byly i předchozí díly? Kdoví, ale pro nás co hry spíš tvoří než-li mají čas hrát, je to zkrátka moc zmatené.. A Battlefront byl i graficky lépe vymazlený, nejspíš se k němu zkusím vrátit, ale kdoví jak jsou na tom teď servery.
    • Neboj kamarade. Dobre to citis rozumne.Mam tiez kupene BF1 a prestal som to hrat lebo je to bezducha pobehovaca psychopaticky zbesila strielacka pre ala COD hracov. Skoda niekedy bol BF dobry ale je koniec. Je to arcada zabalena do pozlatka menom GRAFIKA.
  • Mam nahrano 6 hodin a nemuzu se prinutit k navratu. Cekal jsem od toho hratelnost BF2 a ta se nedostavila.
    • Asi si vystihol vsetko to co citim ja v jednej kratkej VETE.
      100bodov kamarade.
      Je koniec BF serie no.
      Skoda a som sklamany ze dalsia znacka mrtva zabita zmenou do Arcady
      • BF byl arkada vzdycky.
  • Vždyť jsou prázdné servery. HC to najde tak jeden dva. Děs a hrůza. Není kde pořádně hrát, tak na co utrácet za dodatky. *16*
  • Uz tam konecne dali opravdove HC nastaveni a HC Operations ?
    • ne, zatím ne. Docela bych sám bral hlavně u operations možnost back to basic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit