Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cheeki breeki hra
  • Takze. Vcera jsem si CHUCHEL koupil na gog. Zjistil jsem, ze se to hraje stylem:

    1. Klikej na vsechno jako blazen.
    2. Sleduj nahodne reakce a animace.
    3. Opakuj nahodne klikani jako blazen.
    4. Pockej, az se nahodou neco stane a ty se presunes na dalsi obrazovku.
    5. Opakuj kroky 1-4.

    Naprosto znechuceny a uprimne receno i smutny jsem okamzite pozadal o refund. Sorryjako.
    • To zni jako bys hral hru od Amanity.
      • To sice jo, já taky proti mechanice hry nemám nic, ale prostě tomu chybí, jak to říci, asi duše. Ostatní hry od Amanita design se mi vryly do paměti a velmi rád si je zahraji opakovaně. Jenže tohle je takové nemastné, neslané a chybí tomu rukopis který umí jen studio Amanita.
  • kezobob *1*
  • MickeyMutant
    Chuchel:
    první objektivní čtenářská minirecenze

    + stabilní framerate
    + nepadá
    + má Save & Exit

    - není historicky akurátní

    9/10
    • Tilwaen
      No jo. Ale má kadibudky?
      • MickeyMutant
        Nepotřebuje. Má průchod bludištěm skrz střeva Óbrchuchla, realistické mоčení na interaktivní objekty plus závěrečnou role-playing volbu mezi hlavou a рrdelí.
    • Draken69CZ
      Takže FPS lock na 30?
      • MickeyMutant
        Solidních 60 FPS si drží i v těch nejnáročnějších scénách.
  • cenzůra tu jede jiný názor se maže CHRCHEL na to tady
    • Jack1947
      Co konkrétně smazali ? nebo v jakém kontextu urážky se mažou to chápu a je to dobře.
  • 7/10, dobře Lucka!
  • Titulek na bonusweb: Svět potřebuje více her jako je český Chuchel.

    :D:D:D:D:D:D
    • frantisek_nejezchleba
      určitě to je blíže k pravdě, než kdybychom si tu větu poupravili do vyznění, že je třeba více her od Ubisoftu. Třeba.
      • Jack1947
        Co tak "Více kvalitnějších her"
  • Děsně se na to těším, jejich hry zbožňuji.
    Vidím to asi následovně: projektor, bezdrát myška, gauč, kapku a jde se :-D
    • Jack1947
      Hlavně nezapomenout na papírové nebo nejlépe již navlhčené kapesníčky *4*
      • Těch máme neustále železnou zásobu. Pochopíte, až budete mít děti *3*
        • Jack1947
          Nemusíte my vykat nejsme někde na ulici...
    • kapku?
      • kapku, pánaka, frťana, štamprle, sklinku, sťopku, prcka ... nic? Prostě kapku *1*
        • vše jsem slyšel, až na tu kapku, to bude asi nějaký lokální nářečí
          • Já jsem všude zdejší, tohle konkrétně mám z Moravy okr. Vyškov, od známých. Hned jak jsem to prvně slyšel, připadlo mi to logické a tak jsem si to přidal do slovníčku *3*
            • taky si přidávám :)
        • štamprle? Odkud jsi? :)
      • asi LSD
      • bez kapky ani na krok
  • Klobasor
    Vypada to na nejslabsi az vylozene spatny kousek od Amanitanu...
    • maros.goc
      je to ich najslabsi kusok, hra nema fakt nema ani hlavu ani patu ...ja som rad za tych 7/10 na games ..aj ked najlepsie by bolo takych 5/10...ale aspon nejaka kritika, nakolko bonusweb 90% a ich ospevovanie Chuchela ako dokonalej hry je neuveritelne prizemne, hlavne ked Chuchel porovnas s vybornym Machinarium
      • Jack1947
        Pak mají vznikat dobré české hry...
  • Machinarium je naprosto super a nedam na nej dopustit. Ale at se na me nikdo nezlobi, Botanicula, Samorosti i novy Chrchel mi vzdycky pripadaly jako hezke flashove hricky, ktere jsem ukazal manzelce, ze je to jako pekny, ale po pul hodine jsem zjistil, ze me to absolutne nebavi hrat. Jako nejaka bakalarka studenta umelecke skoly nebo nekoho, kdo zakoncil pokrocily tutorial na flash. Paradoxne nejlepsi je na techto hrickach asi hudba. Kluci v Amanite maji urcite potencial na umeleckou formu, ale meli by si najit nekoho, kdo jim k tomu vymysli i skutecnou hru.
    • Samoroots 3 je určitě hratelností a rozsáhlostí na úrovni Machinaria, ne-li maličko dál. Ale jasně, je to pořád Samorost, což nemusí každýmu sednout. Mně sedlo obojí, obojí se krásně hraje, je v tom plno srandiček a moc hezky se na to kouká (sice si rád zahraju věci jako AC nebo FC či DE, ale ta vypiplaná ruční grafika i animace je moc příjemná změna).

      Na Chrchel se nechystám, protože ani Botanichuchla mi moc nesedla, ani po výtvarný stránce, včetně infantilnosti v hudbě a ozvučení vůbec.
      • maros.goc
        chuchel je čo do infantilnosti este horsie nez botanicula
    • uplny suhlas ...az na tu hudbu, ktora je strasna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit