Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ježiši svatej jděte s těma kecama o Originu do kadi doury. Pokaždý, opravdu pokaždý když EA udělá něco gut, tak všichni remcaj o nepřekonatelnosti stýmu a jak je Origin hnusnej vřed. EA jsou někdy solidní bachyně a jejich DLC praktiky jsou někdy na kopačku s otočkou, ale co se Originu týče...já nemám výhrad. Kolik her zadarmo už nám dali...Dead Space, Sims2, Dragon Age, Battlefield 3, Theme Hospital, Wing Commander atd. Do toho tam maji tu službu Game Time, což je dobrá věc pro ty mazdoury co žvatlaj, že se dneska nevydávaj dema. Jo, a pokud se moje mozkovna neplete, taky je možný jim hru, kterou si koupíte do 24h vrátit s tím, že vám vrátěji prachy.
    Stým je jedině lepší v tom, že má mnohem víc her v katálogu. To není podle mě výhra když vezmu v potaz polik herního hnisu na tu svoji službu Valve pustí. EA ne-EA Origin je good věc a tim Humbl Bandlem si svoje renomé si u mě jen vylepšuje! Je vám to jasný vy saláti???
  • https://imgur.com/DRuPE5Q
    • To snad nééé, já dal schválně víc s vidinou že tam bude něco fajn. Dead Space 3 nebo ME3 nebo Battlefield...tohle ja nic moc teda.
    • jo tak to je peknej sh*t...
  • Vitekb
    Peggle, Bejeweled 3 a DA1 byly relativně nedávno zadarmo.
    Dragon Age 1 a 2 a Mass Effect navíc nejsou s jejich DLC, takže by bylo případně nutné ještě dost investovat pokud by člověk chtěl celé hry (DA2 má DLC jen v Bioware obchodě za Bioware body a prakticky bez slevových akcí).

    Nejlepší z celé nabídky je pravděpodobně Dead Space 2.
    Ten první Origin Bundle byl o dost lepší.
    Navíc se jedná jen o jeden klíč pro všechny základní hry a jeden pro BTA hry.

    Přidané hry by měly prý být SimCity 2000 (také nedávno free), Wing Commander 3 a 4 a Ultima 7.
    • Vitekb
      Heh, kromě dvou krátkých vět, které jsou mým názorem jsou zbytek jen konstatování faktů, co je na tom k nesouhlasení? *15*
  • No koupeno a pulku jsem hodil na gamesfer.com....snad ty hry co pribudou budou za neco stat a nebudu to mit.
  • Poslal jsem jim $5, to má peněženka stejně nepocítí a alespoň si rozšířím knihovnu - jsem zvědav co tam ještě přidaj :)
  • Ja tan citim furt jen ten zapach originu.
  • "Celkový výtěžek opět míří na charitu, EA si z prodeje nevezme, stejně jako minule, ani korunu. Je jen otázkou, zda prodej toho balíčku předčí ten první – tehdy výprodej titulů pro Origin přinesl závratných 200 milionů korun."

    Tak jak to teda je?
    • kostejnesmrtelny
      Zamysli se ještě jednou, není to tak těžký...
  • je to slabota :d na první origin bundle to nemá..a dragon age bylo zadarmo a taktez Bejeweld.

    možná ale přidají ME 3 to bych asi pak asi koupil :D
  • dokud nebude EA zase prodávat svoje hry na steamu, tak ať si jdou třeba píchnout... origin prostě nechci
    • Proč ne? Já jsem nikdy neměl problémy s Originem...
      • jednoduše protože steam nabízí spoustu služeb, je spolehlivej, byl jako první, takže spousta lidí už tam má velkou knihovnu her a nechce mít roztříštěnou sbírku mezi hromadu obchodů(uplay,battlenet a pod...)

        další věc je, že steam už neni ani tak obchod jako herní komunita, workshops, greenlight, market, trading cards, video přenosy, sdílení her s rodinou, cloudové savy(bohužel jen u některých her) a mohl bych pokračovat...

        pokud by se EA nestaralo jen o svoje zisky, umožnili by hráčům aby si jejich tituly zakoupili tam kde jim to vyhovuje...
        • To jsou pořád zbytečné kecy o Steamu, Originu, Uplay... Také mám raději hry na Steamu, kde jich mám nejvíc, ale vybírám si podle hry, ne podle služby, na které běží. Když si chci zahrát spustím hru přes službu, kterou vyžaduje a dál je mi to jedno. Nekochám se knihovničkou a komunitní funkce ignoruju. Nikdy jsem ani s jednou z uvedených služeb neměl problém, resp. každá, včetně Steamu, občas zazlobí, ale to spíš výjimečně, než aby byl důvod k nadávání. Podle mě stejně většina stěžovatelů na to nadává jenom proto, že se někdy dočetli, jak prý je to špatné a jak je to sleduje skrz počítač...
          • Jason_dinAlt
            Já bych se ani moc nedivil, kdyby se ti stěžovatelé rojili hlavně z řad těch, co si hry spíš čmajznou než poctivě zaplatí.
          • ja taky moc nevim co presne lidi na tom steamu vidi, nejenom ze je dost osklivej a pomalej ale smiruje kde co. Ono az jednou Gabea klepne (a ze to nebude trvat dlouho s tou jeho vahou) tak třeba Steam krachne a co pak, opravdu si někdo muze myslet ze dostane nejakou nahradu, nebo ze pak bude ještě vlastnit nejaky hry? Bohuzel v soucasny době není moc vyhnuti, a clovek proste na steam musí, pokud chce hrat..tomu se říká moznost volby..lol
        • To nejsou žádný argumenty.
          jednoduše protože steam nabízí spoustu služeb - co?
          je spolehlivej - ale notáák, ne víc než třeba ten origin
          byl jako první - a co, já taky nejsem první kluk mý holky a kdybych byl tak se tím nechlubím
          nechce mít roztříštěnou sbírku - nejsem si teda úplně jistej ale nejsou tam v nabídce různý hry?
          ...už neni ani tak obchod jako...market - ehm
          ...sdílení her s rodinou, cloudové savy - to jsou ještě plusy a nebo mínusy?
  • Kedaro
    Zrovna jsem hledal kde bych sehnal ty C&C Generals, takže se trefili, ale ještě počkám co tam přidají po týdnu.
    • Šlape C&C Generals na Win8.1 64x?
      • Šlape *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit