Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to skvěle. Neskutečná atmosféra. To se zase našincum jednou něco pořádně vydařilo. Držím palce a budu se těšit na recenzi plné verze. Jsem posera, takže hrát to nejspíš nebudu :)
    • Jack1947
      Mě to spíše příjde chvílema vtipné když na tebe jedou 4 skini v autě :D ale když se za vámi objeví jo trochu adrenalin přichází hlavně když to auto se nedá moc uřídit a s vyplími čelními světly se jede celkem v té mlze blbě
  • Jack1947
    Hmm tohle prostředí ve hře je zajímavé docela tam dýchá atmosféra 70s československa kdy vás pronásledují skinheady v černém... poprve mě zabili a podruhé jsem se zabil sám - no jestli to bude takovéhle rogue like bez checkpointů tak se máme na co těšit teda a pask že závodní hra nemůže bejt horor a drsná *3* tím chci říct, že je to dost originální.
  • Worhammer
    Má to skvělý jízdní model a grafické efekty! Opravdu zlaté české ručičky! Mám pro autora tip: Bylo by dobré dát do hry smrtelnost způsobenou nehodou, jako v Mafii 2 například. Prostě když narazíte v 70 km/h do stromu, tak umřete. Tím bude hra zábavnější a vážnější.
    • To co chceš ve hře už je. Náraz do překážky v dostatečné rychlosti tě zabije.
  • Jack1947
    Měli zůstat u stejného názvu, Beware mi příjde až moc takové ohrané sice jistě _Beware- ale DRiving survival mi přišel lepší teda.
    • Stejnak bys to nekoupil tak jako tak..
  • ringmancz
    Tak jsem si nezahrál. Hned v menu se mi to zakousne, když dám Start, a musím restartovat. Tak si asi budu muset počkat na verzi 0.0.1
    • Odulin
      Měl jsem možná stejný problém....pomohlo když jsem to spustil v okně.
      • ringmancz
        Díky za tipy, ještě dneska zkusím.

        Mimochodem tvůrce má patreon. Cíl je zatím daleko a moc to nepropaguje, ale třeba to brzo dá. Zkuste to přidat do článku, jestli to někdo z redakce uvidí.
        https://www.patreon.com/ondrejsvadlena

        A pozvěte ho do podcastu. Nebo aspoň dejte vědět, že jste ho zvali.
        • Díky za ten odkaz. Kdo můžete, tak ho prosím podpořte, zatím je nás jenom 16 patronů. Bylo by škoda, aby autor na takové hře přestal pokračovat. Zvlášť, když jde o jednotlivce, který dělá svou práci jak nejlépe dovede a ty prachy se neztratí v mnoha dalších kapsách nenasytných darmožroutů.
          • Měl by udělat Kickstarter s pevně danou jednorázovou částkou. To bych pak neváhal.
    • Chce to chvilku počkat a kliknout jen jednou protože aby se ti to nenahrávalo několikrát. Taky jsem mě obavy...
    • Zkus pár minut počkat. Je tam velmi nezřetelný loading. Sleduj aktivitu disku podle diody tvého kompu.
  • Coffin.Corner
    Normální noční cesta z práce tady u nás v Sudetech. Jen ty cesty jsou ve hře kvalitnější... *4*
    • Khanemis
      A ve hře po vás jde míň lidí, co?:)
      • Coffin.Corner
        No, koukal jsem kolik "tmavých stínů" se dokáže vyrojit z jednoho žigulíku *1*
      • A nemají tam tolik kůrovce *4*
  • More ho pozvěte do fightclubu na čaj, ať gádžo povypráví o vývoji, vypadá to zajímavě ne asi more
  • Co to hodit přes Steam.
  • Tak jsem se po nějaké chvíli jízdy dostal i k pohraniční závoře s reflektorem. Ta nešla prorazit.
    • Já jsem jim teda nakonec ujel, nechápu jak (cítil jsem to jako největší vítězství ze všech dosavadních her) a pak jsem narazil na boční lesní cestě na ten quest nebo co to vlastně je...
      • Zjistil jsem, že jde kolem nich projet tajně, aby tě nezačali pronásledovat.
        • Dá se to v pohodě, vypneš světla a čekáš kdy odejde ten týpek co chodí v té budově tam a sem.. jak odešel tak jsem se na 1. kvalt snažil co nejtišej popojíždět a jak jsem minul žigulík, tak s očekáváním že se za mnou rozsvítí dálkáče jsem na to šlápnul a ono nic.. Podle mě to chce vychytat interval kdy v té prosklené budově nikdo nehlídkuje.. Jinak hra v topu, hodně tomu fandím.
          • Nemusíš jet ani pomalu, musíš jen vychytat moment, kdy se stráž otočí směrem od mostu.

            Ale to napětí, jestli se ve zpětném zrcádku rozsvítí dálkáče je tam pořád *15*
  • škoda 120 a podivné siluety? Zřejmě STB za doby ráje na zemi *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit