Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus
    Tak tuhle záležitost si jednoznačně poznamenávám. Lesy? Pecka. Česká krajina? Pecka. Navíc připodobněné hry jsem hrál, neskutečně si je užil, takže pokud to bude a la Firewatch či Ethan Carter, super! Hlavně aby to nebyl případ hry, která vzniká unás, ale nebude obsahovat cz titulky…

    Jo a mimochodem, pobavil mě tranzistorák Dlask ve školní jídelně nebo třeba typické české židličky ve školní třídě. Plus hudba. Cimbálek super. Úplně slyším v závěrečných titulcích něco od Silent Stream of Godless Elegy. A kdo je asi ta Ida s číslem od Vodafone *4*
    • Zdravím a děkuji za komentář :). Snažíme se do hry tyhle české reálie a odkazy dávat v co největším počtu, koneckonců máme reference přímo před nosem :). České titulky mohu s jistotou potvrdit.
    • Když se neobtěžují s cz tit. ani v traileru, tak pochybuji že budou ve hře. Škoda no, jinak bych určitě koupil. *9*
      • V našem oficiálním traileru na YouTube i na fb české titulky jsou (https://www.youtube.com/watch?v=zyIxwBCUEG4), za video uploadované v jiných skupinách nebo kanálech bohužel neručíme.
    • s tou cestinou... je to tak 50/50... J.U.L.I.A. (ani freeware Serena) jakozto predchozi jejich projekt ceske titulky nemeli... pry kdyby byla dostatecna penetrace na CZ trhu a zajem... coz zjevne nebylo... a ze z rovna JULIA je o textu hodne a o to vic to pak zamrzi...
  • kde se asi inspirovali těm bylinkama, českejma lesama... hlavní hrdina se jmenuje Daniel... ale ne, to už asi moc spekuluju :D
  • já se tu docela dmu pýchou *3* snad nezklame, vypadá to Firewočově a to já můžu. atmoška vypadá supr. mám rád hry z lesa. a jsu ku**a Moravák!
  • MickeyMutant
    Jedu takhle tábořit Škodou sto na Oravu.
    Spěchám, proto riskuji, projíždím přes Moravu...
  • Český psychologický horor Someday You’ll Return to Brno

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit