Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro lidi co si stěžují na grafiku tento trailer je z xbox360 verze a ne z PC.....
  • na českou výrobu to nevypadá tak špatně..
  • mirekdusinojc
    Oh, nechci se tu navážet do velice dobře vypadající hry, ale ten dabing na začátku? To je co? To vzali prvního angličana, co byl zrovna pod orlojem? Myslim, že tenhle trailer trochu nešťastně zkouší cílit na ty masy hráčů CoDka a podobných hovadin, což lze samozřejmě pochopit. Trochu ale nechápu, proč to dělá tak nějak amatérsky.
    EDIT: A ještě jedna věc, proč tam proboha není vůbec ta strategická část? Takhle z toho budou mít nepolíbení diváci nějakej levnej východoevropskej Battlefield 2145 a přitom jádro hry je úplně někde jinde. Tohle je podle mě odfláknutá práce, kde autor vzal pár WOW scén, kde něco vybuchuje. Kdyby měl být co k čemu, tak udělá pěknej, dynamicky sestříhanej a vyváženej průřez celou hrou, ze které divák naprosto pochopí, co jim hra nabídne.
    • Jenže WOW momenty prodávaj. Navíc, jestli sis nevšiml, tak je to konzolový trailer a konzolistu moc nezajímají nějaké mapy a taktika, ten chce střílet.
      • Jenže je otázka, jak jsou ty "WOW elementy" tady "WOW". Taky bych u strategie s prvky FPS ukázal rozhodně strategickou část a zdůraznil, že je to hlavně RTS a FPS jako bonus. Ono to FPS proti jiným klasickým FPS zas tak WOW není a zajímavé je na tom spíše jen to spojení, na které jsem sám zvědavý - to tu chybělo.
  • Může mi někdo vyjmenovat nějaké dobré české hry, které poslední dobou vyšly? Prosím o "reálné" hry - ne žádné hříčky jako plošinkovky, karty a já nevím co. Děkuji.
    • No já si myslím, že se v čechách nevydávají dobré hry a proto ten dotaz. V podstatě jste mi to potvrdili. Kde jsou ty časy, kdy vycházeli pecky jako Mafie, Vitcong, Flashpoint atd. Nemůžu si pomoct, ale poslední dobou je to fakt s českými hrami velmi špatné. A o Armě mi tu prosím nemluvte. Více zabugovanou a technicky nezvládnutou hru jsem v životě nehrál. To není hra, ale extrémní fail.
      • A o Mafii 2 jsi neslysel, když už tady vyzdvihuješ Mafii?
    • Taky Deus Ex, Mass Effect, Crysis, Borderlands. Joj, dobrých her se u nás vydává hodně. *9* *9*
      • lol
      • a jaký firmy v ČR tyhle hry dělalo ? :) Otázka byla český hry, ne v česku vydaný.
    • Dál Top Spin 4, Silent Hill.
    • Miner Wars Area, Czech Army DLC pro Armu 2 a Take On taky není tak starý.
  • Nevím proč, ale trochu mi to připomínalo v leteckých pasážích Incoming forces...tu hru jsem měl dost rád, tohle vypadá sympaticky a aspoň to nebude graficky náročné...Těším se moc.
    • Jojo , taky trochu terminal velocity ... aaach to byla klasika , nicméně tuten počin nevipadá zle , docela se těšim .
  • Cosi
    Postavy jak z Operace Flashpoint. Výbuchy a prostředí oproti včerejšímu videu z Borderlands 2 k smíchu. Tahle hra by se měla zaměřovat na použití různých strategií, rozlehlost a bezproblémové hraní.
    • life28
      si to asi nehral čo? CC je náhodou super, strávil som pri tom desiatku hodín a to som mal dosť obmedzené možnosti
      • Cosi
        Teď bez trolování.
        Spíš mi jde o to, že pokud chci vydat trailer na strategii, měl bych se zaměřit na to, co vypadá dobře. Což by v tomto případě měl být zoom z velké výšky nebo ukázat, že mám ve hře kus světa a k cíli že se dá dostat více cestami a za použití různých taktik. Pokud mám obyčejné výbuchy bez zničitelnosti prostředí a průměrně udělané animace postav včetně jejich mimiky, je potom chyba dávat to do traileru.
        • Protoze takhle vypadají všechny trailery (!!), že?
          RTS strategie.
          http://www.blackelement.net/forum/viewtopic.php?t=1552 (0 ingame footage)
          MMO
          http://www.youtube.com/watch?v=z0RuR3FREFw (0 ingame footage)
          TPS
          http://www.youtube.com/watch?v=KzKbIE7IM2o (0 ingame footage)

          Tak se zase uklidníme pane troll a bud rad ze vidis vubec neco ze hry. Jestli mermomoci chces videt strategicky prvky tak si najdi video na youtube (kde jsou i prezentace od bohemie, kde ukazujou de facto vse).
          • oops, trosku jsem failnul s prvnim linkem.. tady je to RTSko

            http://www.youtube.com/watch?v=cK2NqjvzdSc
        • Mimika je slabší, ale animace vypadají zcela v pořádku. Detailní motion capture.
    • Magister_Peditum
      Je to především strategie. Je jasné, že tam nebudou běhat postavy v kvalitě Crysis...
    • Postavy jak z Operace Flashpoint? Obvious troll is obvious
      • Cosi
        Dobrá, to jsem trochu přestřelil. Tak jak z ARMy no.
        • Šmankote, ti tam jasně píšu, že je to hloupost a ty napíšeš znovu. OMG.
          • Cosi
            Tak jak ARMA 2
            • Oh look, another piece of sh*t in here *6*
    • Hra používá silně modifikovanou verzi Alpha Prime enginu od Black Element Software, které Bohemia Interactive před pár lety koupila. Defacto hru vyvíjí původní Black Element za vydatné podpory Bohemia Interactive (ta pracuje na ARMA a ostatních hrách) *3*
      • Viz: http://www.blackelement.net/forum/viewtopic.php?t=1552
  • Singl? Kdo by ho bral vážně? Spíš skirmish, ale hlavně jak bude vypadat multiplayer. Jak já už se těšim...
    • http://media.rob.nu/wp-content/uploads/2009/09/facepalm12.jpg
    • PS3Hrac
      Multiplayer jenom níčí dnešní hry které nikdy multiplayer nepotřebovali např. Bioshock infinite kvůli němu to vyjde až příští rok nebo nový Command and Conquer.Ale takováhle hra ani multiplayer nepotřebuje *3*
      • lidi, kteří se pustili do betatestu si myslí něco jiného. Multiplayer byl vždy něco, co povyšovalo hry o úroven výš. Pamatuju, kdy se nám povedlo rozběhat Dooma 2 na dovu PC. Uneral a Quacke už se staly legendama.

        Říct že MP ničí dnešní hry je pěkná kravina. od Battlefieldu, po Starcrafty. Když ale hra stojí za prt, MP bude taky. Stejně jako když se SP/MP schválně odflákne, jenom aby tam byl.
    • sleepless
      Multiplayer ve hře není.
      • to je nějaká novninka? protože na oficiálnim foru se o něm dost mluvilo ještě před prázdninama
        • O tom, že tam nebude MP se nějakou dobu už ví. Přidá ho patch nebo datadisk, pokud vše vyjde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit