Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdeže jsou ty sněhy, kdy se hry podobného ražení dělaly 2D resp. pseudo 3D, první commandos, xcom, jageredd aliance..
  • Android? No nevim. Uz jsem to tu jednou psal,ale na mobilu me proste nebavi prilis slozite hry. Krome toho ze zazitek je diky velikosti displeje notne omezeny,tak krome toho proste na mobilu ocekavamm od her neco uplne jineho nez na PC.
    • Malý displej řeší tablet. Pořizoval jsem si tabletočtečku za 1800Kč na zkoušku, jaké to je a kupodivu to zvládne obstojně i nějaké ty 3D hry. Takové tenisy ovládané gesty, tahovky, závody na gyroskopu apod. jsou na tom zábava. Mobil mi už tak stačí, když má GPS a zvládne základní operace k ní spojené, pro běh, jízdu na kole apod.
  • Ja bych to nejvic uvital na vite. To bych za to byl ochoten zaplatit hodne. :-)
  • neco takového bych si dal i na pc. ted hraju homam 6, sice jsem koupil xcom ale když jsem to nainstaloval tak jsem dostal chut na poradnou tahovku a vratil se k homam kt. jsem kdysi nedohrál.
    nebo by mohlo vyjít neco jako fallout tactics ale v moderní grafice
    • Proč ne HoMaM 3?!
      • A proc ne Jagged Alliance 1, nebo prvni UFO?
  • Už nech to je. Ani som nečakal že si na mojom N7 zahrám taku parádnu hru. veľmi sa teším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit