Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Future games ne Unknown Games
  • Spoiler David Gordon je vrah...
    • Tak to si špatně pamatuješ :)
      • Pamatuju dobře, hrál jsem všechny 3 hry... tohle byla spíš narážka na možný "překvapivý" zvrat v novém dílu.
        • Nejen že jsi de m ent a úplně zbytečně tady spoiluješ hru, jen aby sis připadal důležitě, ale ale ještě k tomu se pleteš, protože vrah v prvním díle se jmenoval jinak. Nicméně, tohle vlákno by měli smazat, společně s tebou.
          • Tak určitě :)
  • for MickeyMutant -Kdo se ptal na tvůj názor. S kým si myslíš, že paseš krávy. Já ti dal život. To je tím, s kým se taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým bolševickým nokem!!! :) hrál jsi vůbec jedničku ? že tu bleptneš co psal ten,nebo onen je k ničemu -musíš si jí zahrát a ne koukat co kdo napíše.pro mě jedna z nej adventur s hororovou atmosférou (a česká) -slunce v duši :)
  • PLuto.petr
    Tak na pokračování Posla se hodně těším. Mě se líbil i druhý a třetí díl.
    • Bude to znít kacířsky, ale k Poslu smrti jsem se pořádně dostal až u dvojky a pak už pro mě bylo technické zpracování jedničky docela překážkou k tomu, abych hru dohrál. Navíc mě nesmírně rušil ten český dabing. Nijak ale nezpochybňuji její kvality.
      • Český dabing?Pokavaď v novém díle nebude český dabing,tak si hru nekoupím.
        • Přál bych si, aby konečně uzrál čas, kdy se odhodí růžové brýle nacionalistické pýchy a otevřeně se přizná, že většina CZ dabingu ve hrách, byla někde na úrovni ochotnického divadla.
          • To neříkám,ale co třeba Warcraft 3 nebo Mafie.To byl profesionální dabing,který by měl být všude.Je mi jasná,že zdejší patnáctiletí lumpové mají rádi amerikanizaci naší kultury,nicméně my staří pardálové, máme radši mateřštinu.
            • Narodil jsem se v roce 1949... Nicméně zrovna Warcraft měl dabing relativně ucházející, ale zato příšerný, doslova katastrofální překlad. Mafii jsem hrál po vydání nejprve anglicky. Dodnes mám ten dabing raději.
              https://www.youtube.com/watch?v=YktJGRP4NRI
    • Inquisitor
      Trojka už byla celkem dost kritizovaná, ale mně se taky líbila.
  • Posel smrti je jedna z naj adventur ktore som kedy hral. Je to legenda...
    • Inquisitor
      Jo u takových her má člověk největší obavu o výsledek :). Hlavně ať inovace zůstanou u hratelnosti a nezmění komplet to co dělá Posla smrti čím je a čim fanoušky tak oslovil. Tož uvidíme co z toho.
  • MickeyMutant
    "Hra si na tehdejší poměry vedla velice dobře..."

    Fake news. Od džejdýho redakce sice dostala devítku, ve světě maximálně průměr, spíš podprůměr. 58 na Metacritic.
    • Páč Metacritic je neomylný ukazatel.

      Na MobyGames je průměrné skóre od recenzentů 74 (solidní nadprůměr) a od uživatelů 3,8/5. Padlo dost osmičkových a devítkových hodnocení.

      http://www.mobygames.com/game/black-mirror/mobyrank
      • MickeyMutant
        Metacritic není neomylný ukazatel ničeho, je jen souhrnem mnoha recenzí z nejznámějších stránek. Pokud udává průměr 58 ze 100, lze jen stěží prohlásit, že si hra "vedla velice dobře". To je pointa bez ohledu na její skutečnou kvalitu. Kdyby autor napsal třeba "skvělá adventura", neřeknu ani popel, protože je to jeho subjektivní hodnocení.
        • Kecy. Kdyby autor uvedl, že je to skvělá adventura tak budeš argumentovat úplně stejně. A jak to vím? Tak jako ty. Prostě si tak sedím u compu a mám pocit, že ze mě padají dneska perly velké jak pštrosí vejce.
        • Kdyz uz tak slovickaris, tak pise snad autor, KDE si vedla na tehdejsi pomery dobre? Specifikuje snad nekde globalni trh? To je tvoje domenka a na jejim zaklade argumentujes metacritics. Takze jde o klasicke ""vymyslim / domyslim si, co nikdo nerekl a pak s tim budu polemizovat, protoze jinak nemam co rict."
          • MickeyMutant
            Tak to sorry. Netušil jsem, že jde o průzkum mezi chalupáři v Sedlaticích pod Brtníkem.
      • maros.goc
        ono je pravdou ze u nas ta adventura dosiahla snad az kultoveho razenia, no v skutocnosti ide skor o adventuru co boduje hlavne atmosferou, nez nejakou skvelou hratelnostou
        • Inquisitor
          Je to tak, herním ražením je to prostě obyčejná adventura své doby. Ale příběh a atmosféra z toho udělali skvělou záležitost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit