Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja utracim tak 900 za live rocne za dodatky ke hram tak 1200kc
  • Pete.palis
    no mě by hlavně zajímalo, kdy sprovozní Windows-Live v naší zemi....K čemu mi bylo kupovat Originalku kvuli mulťáku, když ho nerozfachám (podporovaný Windows live)...A registrovat se jako cizinec, to fakt ne....
    • 10. 11. 2010
      • Pete.palis
        To jako fakt??:D...díky
        • sleepless
          Odkaz na informaci o spusteni Xbox Live v CR: http://games.tiscali.cz/tema/oficialni-datum-spusteni-xbox-live-v-cr-53920
  • Hm, clanok je pochopitelne hlavne o Cesku, ale cisla Slovenska su este zaujimavejsie. Vyssi obrat, ako 10x vacsi polsky trh, len o trochu nizsi, ako 2x vacsi (a bohatsi) cesky a rakusky trh. Slovaci sa tvaria aki su chudobni, ale na hry sa asi vzdy najde :)
    • sleepless
      Pochopitelne je o Cesku (i kdyz jsem se to snazil brat Cesko-Slovensky), ale jinak mas naprostu pravdu, Slovensko vs. Polsko = velmi zaujimave.
  • Jo tak pro EA jsme tak perspektivní trh? A proto nás ignorují s novými DLC např. k Mass Effectu?
  • "Češi utratí za virtuální obsah do her nejvíce ve střední Evropě" hej aj co sa tyka turistov tak su najhorsi...)))))
    • Hlavně, že vy maďaři nám furt lezete na cz weby, tak moooc strašný to s náma tady je. *11*
    • No co jsem já viděl v cizině, tak slováci patří k nejvíce vulgárním a nevzdělaným turistům co znám. Vběhnout do supermarketu a křičet u toho "jebať, to je to čo tu ty prodavačky chcu," a pak francouzské slečně u pokladny dělat debilní sprosté návrhy ve slovenštině, mi rozhodně nepřijde jako inteligentní projev... A to mám spousty kamarádů ze slovenska, ale na tomhle se se mnou shodli. Snad se tě to nedotklo, ale vážně jsem reagovat musel.
      • sleepless
        Myslim, ze podobne debaty sem uplne nepatri, tim nemyslim konkretne vas/tvuj prispevek, ale obecne. Tohle at si necha Idnes a Novinky :)
  • Pokud vím, tak Německo taky patří do střední Evropy, ne?
    • Ne, Nemecko jiz spada pod Malou Asii.
      • *1* Máš recht, je to tam samej Turek... A pak že si myslej, kdovi jaký nejsou nadlidi *1*
        Celý je to jakýsi promýchaný poslední dobou... Němci sou v podstatě už arabští turci, češi zase němci co si hrajou na slovany a slováci maďaři, co si hrajou na svůj vlastní stát *1*
        Hlavně mě nebe moc vážně, to byla nadsázka *3*
  • dilinja
    to neni vubec spatny cislo
  • Njn, Češi jsou shnilí, tak radši nakupují přes internet, než aby si zašli do obchodu. *4*
    • Ja su z Prahe a jsem uz linej jet do obchodu nebo si priplacet za kuryra. Proste si hru koupim na steamu protoze je to co? Protoze je to jednoduchy a rychly a ja proste do obchodu nemusim a navic te neotravujou s tim ze s tou otravnou lesklou plackou co to po mne porad chce...
    • Můžeš mi ty chytráku jeden prosím tě vysvětlit, kde hry koupíš třeba v takovým Vyškově? A ne jen tam, ale i jinde, kde prostě prodejny s hrami žádný nejsou...když nepočítám supermarkety, kde nějaký starý budgetovky občas najdeš v regále. Každej určitě hned žhavej kvůli hře jít na bus, projet stovku a strávit tím 3 hodiny...To se už vyplatí nakupovat na netu, ať už digitálně, či objednávka přes net s dodávkou až ke dveřím.
    • Jenze milej Wintere zapominas na fakt, ze digitalni distribuce dava hry k dispozici drive (+ se nemusis srat s postakama (ala ..Ano, opravdu tam byl!"), daji se tak sehnat i tituly mimo beznou distribuci, taky jde o slevy, kteryma predevsim Steam proslul. A samozrejme jedinou moznost jak se vyhnout naprosto katastrofalnim prekladum, ktery se nehodi ani do vytreni prdele. Co se tyce me, tak nakup her digitalne je jedina moznost. A kdyz uz krabici, tak raci ze zahranici. Sakra, i toho blbyho Starcrafta 2 sme si raci vzali z Anglie. Bylo to levnejsi, bylo to tu jen o den pozdeji, a nemusel sem videt ten prisernej manual. Navstevy obchodu kvuli nakupu her sou uz zcela mimo (,,Jak to myslite, ze nedosla???").
      • Ano ano, já taky nakupuju přes net, protože v okolí není žádný kameňák a samo je v tom spousta dalších faktorů, tak se na mě hned nesesypte, když Vám nedošlo, že jsem to myslel trochu s nadsázkou. Ale lenost v tom taky trochu je, to mně nikdo nevymluví. *4*
        • Hele v pohode. Je v tom lennost, je v tom nechut k DRM, nedostatek casu a halda jinych veci. Proste je takova doba... *11*
  • 6.3 Slovensko? (ak dobre vidim), to je na teoreticky polovicny trh oproti Cesku, celkom slusne cislo... Inak povedane, v tom pripade ako dlho bude este tato krajina ignorovana v pripade online sluzieb (ahoj windows live, ahoj playstation network, ahoj - doplnte - )? :)
  • tak to by si svět o nás mohl udelat lepsi obrazek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit