Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • clovicekO

    Pls pls ať je to Witcher IV za mladého Geralta! 😍

    • jindra.veliky

      Spíš si myslím že se bude hrát za Ciri.

    • Effect

      Za Geralta hrát nebudeme, říkali to několikrat. Mladý  Geralt je pořád Geralt.

      • clovicekO

        Vím, ale i tak mi to nezabrání si to přát.

        • Effect

          Aha. No to určitě tedy pak nebudete zklamaný.

          • clovicekO

            Možná budu zklamaný, možná budu nadšený. Možná taky by bylo opravdu lepší nechat Geralta tam, kde je. Snažit se překonat trojku by mohlo univerzum i zničit, pravda pravda.

  • dworkin

    Kdyby se Ciri objevila jako cameo v Cyberpunku a zahlásila "Oops. Ire lokke, ire tedd", byla by to dobrá frajeřina. 

    • 0011

      No podle jejích vlastních slov ze zaklínače 3 tam byla, takže záleží pouze na cédéčkach jestli to tam zapracují.

      • Carnage666

        Hele je hromada článků na netu a šéf CD projektu řekl že je z otázky
        "bude tam Ciri easter egg?"  už úplně hotovej a že se ho na to pořád
        někdo ptá 😂 několikrát řekl že tam nebude ale třeba hoši překvapí.

        • 0011

          Tak kdyby to potvrdil, nebyl by to easter egg, upřímně je mi to jedno, jestli tam bude nebo ne, těším se hlavně na hru jako samotnou a 2x jsem kvůli tomu koupil zaklínače 3 abych jí podpořil (pc, switch) a těším se na ní mnohem víc než jsem se tešil na jakéhokoliv zaklínače. Trojku jsem dohrál až nedávno přes svátky na switchi, přestože mám hru na pc day one a dokoupil jsem postupně i datadisky, ale na cyberpunk se teším od oznámení a už jsem se chvíli bál, že to vyšumělo. Nicméně dal bych si další deus ex HR i MD mě moc bavily.

      • Effect

        Minimálně v rámci easter eggu určitě. Ale ten já minu jako všechny easter  eggy, takže doufám, že tam bude mít větší roli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit