Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ilusiveman

    No CD Project by byli poslední, koho bych nechal cokoliv s tou značkou dal dělat. Po té akci, co chudinka ublizeny rozjeli mediální proti Sapkovskemu. 

    • Jack1947

      Já myslel že to bylo div ne naopak.

      • Ilusiveman

        Jako že starej Sapki chtěl, aby se o něm všude psalo, jako o nenazranci? 

        • On chtěl hlavně prachy, jak se o něm bude psát nebylo pro něj podstatné.


          A jinak máte pravdu. Ty figurky měl zařídit Sapkáč a prodávat to na svém Sapkáčšhopu, to by dávalo větší smysl, fakt že jo.

          • Ilusiveman

            Tak CDP je dobrá volba(CDP mají se Zaklinačem dost spojené jméno) , ale s tou značkou, bych vidělal miliony i já a to  s kompletním outsourcingem.

            Samozřejmě se prodat tak dobře Zaklinače podařilo CDP, tak není důvod, ne pokračovat ve spolupráci - Až na ten mediální fail. To nepochopím nikdy. 


          • Jack1947

            On to nechá na někom jiném, na tohle je machr a pak bude chtít provizi.

            • Ilusiveman

              Ty to říkáš, jak kdyby to nebylo normální? Normální není, tyhle věci dělá osobne, ale přes profiky. 

  • Jack1947

     O Samurajích a roninech 😀😛


  • lito

    tohle je spíše pro fandy Niohu, ne?😂

  • rohlos

    Soška vypadá úžasně. Za detaily, roční malování a vůbec tu piplačku velkej palec nahoru, ale proč proboha Ronin???😐

    Nic proti Japoncům a celý východní kultuře, ale ve hře je přece tolik krásnejch brnění a equipmentu, který k zaklínačovi patří...

    Nu což, plakat nebudu, kupovat si to stejně nebudu. 😀

    • lito

      myslíš ty suknice, který by knižní Geralt nikdy nedal na sebe? 😂

    • vaclav.pechacek

      Oni to právě vysvětlují v tom rozhovoru na Kotaku linkovaném na konci článku. V podstatě, ti tvůrci sošky jsou japanofilové a od japonských hráčů zjistili, že Geralt se dost podobá tradičním postavám z japonských příběhů, které bojují s monstry, "yokai". Asi se jim ta představa zalíbila, tak ji uvedli v život. A výsledek podle mě stojí za to:)

      • rohlos

        Aha, tohe jsem si nevšiml. Tak díky za osvětlení.😉

  • uher

    "svůdníka monster a zabijáka žen" wtf???

    Pokud vím, tak Geralt nevobtahoval potracenky a podobnou havěť.

    A určitě nemordoval ženský.

    • Mi připomnělo Deathstalkera "pokud někdo mlátí ženu a zaslouží si to, je mi to jedno"

      Takže Geralt minimálně jednu ženskou ojel a pak zapích a určitě jich bylo víc.

      + pár "monster" taky obtáhl

    • Hidden

      Vtip zjevne zustal nepochopen... ;)

      • uher

        Asi jo 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit