Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podle mne by to spíš chtělo aby to zmákli ve stylu starýho dobrýho a nejlepšího prvního dílu AvP *3* kdyby to byla tak akční a napětím protkaná záležitost, tak by nadchli i spoustu fandů, které další AvP zklamaly....jen si vemte vetřelec je skoro jako hydra...když tam budou poskakovat zerglingové a různý mutantní verze zergů, vy je budete kosit arzenálem co mají terrani a bude možnost i vyzkoušet ukrutnou řež jako zealot *14* to je nasnadě...skoro podobný, jenom správně přetvořit...engine prvního AvP byl hrozně rychlej a graficky už tehdy dost dobrej....teda ale na PCčkách no :D vem čert celý konzole...taky bych uvítal tuhle akci klidně jenom v enginu AvP 1 na PC ;)
  • Blizzard musí počkat, až to někdo vymyslí za ně, a oni pak "existující formulku dovedou k dokonalosti" ....
  • člověče uvědomuješ si že Ghost dělal Blizzard a v té době pro konzole vyšlo jen Diablo I jinak žádná hra nebyla převedena na konzole a byl celkem zázrak že udělali D3 pro konzole.
  • Jeste porad muzou udelat temnejsiho bratra wowka - world of starcraft:-) Universum a filmecky jsou super, ale ja strategie nerad. Kvalitne udelane mmo ze sveta SC od blizu bych si ale klidne a rad zahral.
  • Zklamali mě když ohlásili že ten projekt zrušili.
    Já sem plakal, moje PS2 plakala, celá ulice plakala když nemohli usnout když jsem já plakal.

    Doufám, že toto bude kvalitní sniper/stealth/assasination hra.
  • co to mele o nevykonem hw? Blizzard ten nez jednu hru udela tak prijdou 2 generace hw, takze kdyby na te hre zacli pracovat v dobe PS2 tak dnes mohla vyjit na PS4 a to by nebyl Blizzard aby to tak tak stihli spis az za rok *1*
  • Do mrtvol by se kopat nemelo...pochybuji, ze by se Blizz po dlouhych letech k necemu vracel. I kdyz tehdy to vypadalo na velkou pecku.
  • Ono to dopadne jako Duke Nukem Forever, az se k tomu dostanou tak to budou delat na x let starem Engine. Nemam moc duveru v to ze by Blizzard udelal akcni hru co bude vypadat kvalitne takove Diablo III i na max o moc lip nevypada ale taky na nem delali dlouho (Diablo III bylo myslim oznameno po vydani Diablo II).
  • Tohle je hra na kterou jsem se od blizardů nejvíc těšil, oznámení diabla 3 mě nechalo naprosto chladným, což se nedalo říct o oznámení uložení ghost k ledu
  • God-of-War
    Je to škoda.. Dost sem se na tu hru těšil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit