Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobra hra hodne zajimava zevsim vsudy jen do poslední aktualizace po poslední aktualizaci se uz nerozjede a nevim proc zkousel jsem vsecno preinstalaci steamu hry proste vse a hra nenajede *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* takze kdyby někdo vedel proc budu vdecnej za kazdou radu a pomoc
  • cumpi3
    Co dodat k recenzi ve ktere se chvali system dlc, ve kterem za dve autickama dale pet eur...a vubec, recenze je napsana ve stylu "hra ma spousty chyb, ale ty mi nevadi, takue pecka"
    • mas pravdu ale po poslední aktualizaci prestala jet jelo mi to po aktualyzaci 1,4,7 ale asi najela nova aktualizace a hra mi prestala jet *16*
    • v tomto pripade tvorcov chapem. Robia dost specificky zameranu hru, ktora nebude mat ultra siroke publikum, skor uzsie zameranu zakladnu nadsencov. A pretok aby to bolo pre nich ziskove, musia robit DLCs. Nadsenci ich ocenia a nadalej si tak tvorcovia budu moct dovolit udrziavat pri zivote zaner, ktory by inak prevalcovali mainstreamove kopirky. Je to ako s vlacikmi, Nekupi si to kazdy, ale ti co su do toho zazrani, su ochotni dat do toho obrovske peniaze.
    • A proč ne? GTA5 má taky spoustu věc udělaných naprosto příšerně a přesto je to asi nejzábavnější hra vůbec
      • cumpi3
        trochu nechapu tenhle argument
  • Když recenzujete tento žánr her, pracujete také na recenzi finského simulátoru života My summer car?
    • Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=XBitEX-8IcM
      • jack
        *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit