Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejspis proto, ze se nejedna o zadnou zvracenost typu anime nebo manga... tohle mimo asii prorazi jen u tech neotrlejsich exotu
    • EuroSamurai
      Vrat se zpátky na strom ty špinavá konzervo!
  • Dragons dogma je fantasticka hra. Spolu s dark souls to nejlepsi, co za posledni dva roky vyslo. Jestli bych tomu neco vycetl, tak malo rozlehle prostredi a mala variabilita nepratel. Ale i tak me hra bavi desitky hodin nepretrziteho hrani a to se podari maloktere hre.
  • http://www.ipetitions.com/petition/dragonsdogma-pc/
    http://petitionbureau.org/dragonsdogmaforpc
  • Hrám to zatial iba týžden, zo začiatku sa priznám... nemal som zrovna pozitívne pocity... hlavne z grafiky v prvom meste ale ked sa človek zadiva, poprípade sa dostane von z mesta tak je to neuveritelná nádhera. Ešte mi tam trošku chýba komplexnejší crafting ináč hra si rozhodne zaslúži 9/10. Je to proste nádhera.
  • To je nějakej novej trend stále používat slovo: "potažmo"?
  • na tu hru jsem narazil uplnou nahodou a hned me zaujmula, tak jsem si ji hned objednal a je to fakt parada :) opravdu me uz dlouho zadne RPG takhle nechytlo...
  • MickTheMage
    Dragons Dogma bola vyborna, skutocne mile a kvalitne prekvapenie (bez chyb urcite nie je, ale tie su v konecnom dosledku irelevantne). Som rad, ze jej predaj Capcomu stacil, na druhej strane, mozno by si ta hra zasluzila aj lepsie predaje.
    • Malleth
      Ty chyby bych asi nepovažoval za irelevantní. Některý ten zážitek kazili celkem dost, jako například zdlouhavý přesuny, respawn dokola stejných nepřátel, nebo svět, kterej je možný skoro celej objevit během první čtvrtiny hry. Ale i tak se jedná o skvělý RPG se skvělýma nápadama a povedenýma soubojema a sem moc zvědavej s čim přijdou ve dvojce.
      • treba ty presuny mi fakt nevadili... jsem odpurce fast travel systemu... takhle se mi fakt libilo, ze rano jsem vysel z mesta na quest a do vecera jsem se musel vratit (teda nemusel, ale v noci vylejzali nemrtvi) :)
        respawn je na jednu stranu otravnej, na druhou stranu jedina moznost jak nafarmit nektere suroviny v pozadovanem mnozstvi... a svet ackoliv se zda na prvni pohled fakt velky, je docela maly... podle me se, ale zas tak rychle objevit neda...
        • Malleth
          Kdyby ten respawn nepřátel byl trochu random, tak by mě to cestování taky nevadilo, ale když deš údolím a už víš za tímhle keřem sou čtyři vlci a za zatáčkou kyklop s harpyjema, tak to žádný moc dobrodružství není. Jinak ten svět opravdu docela malej. Já sem měl mapu prošlou asi na 15 levelu a to sem to nedělal cíleně. Prostě sem jen plnil questy.
          • nektery potvory jsou random ne moc ale par kousku prekvapi
        • 15 minút? nepripadá v úvahu...
    • God-of-War
      Časem budou *3* .
  • ''Skyrim'' for intelligent *3*
  • BoB.2
    Dragon’s Dogma bude i na PC?
    • Ne
  • God-of-War
    Taky je to kvalitní hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit