Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • patr

    Brutalne to je.  Vychytali muchy blackoutu,  crossplay, f2p + kombinacia apex a fortnite.   Velmi dobru atmosferu ma ta hra.

    • + je hodně lidí doma a nudí se

  • vindalooo

    Pro mne bohužel nehratelné, každá nebo max. třetí hra mi spadne bez možnosti reconnectu. 

    Hra jako taková je super a bavila mě, ale bohužel kvůli tech. problémům sem ji přestal hrát. A to mi standardní multiplayer fungoval naprosto bez problémů.

    Že by to někdy v blízké době opravili nepočítám. Padá to na chybách, které jsou známé od listopadu.

    • vindalooo

      Dnes vyšel update, kromě solo modu to vypadá, že to přestalo padat. Asi pátá hra v řadě bez problémů.

      Jak jsem psal, kromě update jsem to i přeinstaloval a vypnul nvidia experience.

    • Taktez mam spoustu problemu, hra mi nepada, ale ty lagy jsou nekdy neskutecne, podbne jako pri vydani v ground war. Taktez hra zamrza (nebo spis spadne do nekonecneho nacitani) pri presunu z lobby do mapy, to se mi taktez driv stavalo a v podstate kvuli temto problemum cod nehraji.

    • Mě to nespadlo ani jednou. hrál jsem tak 15 her. 

      Tomahawk AM4 MAX

      Ryzen 5  3600

      sapphire 5700XT


      a přítelkyně se starší Fx 8320, a gtx 970 taky bez pádů, všechny hry jsme hráli spolu.

      Nevím čím to může být, ale předchozí Blackout mi padal..tohle vůbec. 

      • MrDonut

        mam top sestavu, aktualni ovladace, opticky net 100/50 a stejne to pada, takze to spis vypada ze maji problem na servrech. A na Facebookove skupine ke CoDMW je velke mnozstvi lidico maji stejny problem

        • vindalooo

          Sestavou a netem by to asi nemělo být. ASI. Bůh ví. Zkusil jsem mazat cache, přidávat parametry pro spouštění a nic. Dnes sem to přeinstaloval, tak odpoledne to ještě jednou zkusím.

          • MrDonut

            jak jsem psal, na FB psali lidi ze prej funguje zmena regionu na US, tak treba jeste zkusit tohle :)

            • vindalooo

              Změna regionu ve hře nebo celého Battle.net?

              • MrDonut

                Reakce na příspěvek:

                pry oboji

                ale je to opruz, doufam ze vyjde brzo nejaky update, ktery to opravi

    • MrDonut

      BR jsem zkousel a neni to spatne, ale multaku se to nemuze rovnat. Taky me stejne jako tebe navic odradilo to padani. Me to padalo zhruba kazdou druhou hru. Na netu jsem se docetl, ze se to da fixnout zmenou regionu na US servery, ale uz nemam chut to zkouset.

  • Johnny

    Proto že je to multiplejer, mame karantenu, je to Kol of djuty a je to frí...  divný co...

    • Maxianimal

      Chytrej...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit