Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stale se nemuzu rozhodnout. Beta multaku me hodne bavila, jenze chci kupovat hru za 60 euro jen kvuli multaku kdyz Blackout a zombici me nezajimaji?

    • patr

      Co ta  bavilo? Heist? 

      Podla mna sa to oplati kupit ak to chces hrat aj dlhsie. Seria blackops je hrana najviac a tento diel bude asi najuspesnejsi cize si nemyslim ze by to skapalo po prvom roku

      • K Heist jsem se snad ani nedostal. TDM, Control, proste ty mody, ktere jsem hral me bavily. Jako asi jo, u Activisionu se take neda predpokladat nejaka zasadni sleva v nadchazejicich mesicich ci dokonce letech, zvlaste pokud hra bude uspesna.

        • patr

          Ja som raz kupil cd key cod iw za 20e. Full hra stala 100.  Asi si to aj zahram buduci mesiac ked pride novy pc. Celkom dobra hra. Neviem preco to tak ludia hatovali

          • Jack1947

            Sp ano Mp hrůza a Black ops III tomu nasadail jen korunu.

  • Zaho
    FPS je dost vyždímané, proto se do toho snaží naroubovat všechno co je napadne.
  • TheGGG

    naaah... tento rok vynechám CoD i BF... fakt děs. To tento rok vážně nevyjde dobrá FPS?

    • FPSek (jakoze primo First-Person Shooter) vychazi kazdy rok malo. Co letos vyslo? Far Cry 5 a tim to hasne. Na podzim jeste kazdorocni pridel COD a Battlefield (coz jsou tituly, ktere nefanousky serii asi prilis nezajimaji) a tim jsme skoncili.

    • patr

      Zalezi o com pises, singleplayer, multiplayer, battleroyale 

      • TheGGG

        cokoliv jen ne BR

        • patr

          Neviem preco sa to niektorym tak hnusi.  Ved poriadne battleroyale hry este len budu vychadzat a podla mna je len dobre ked sa ten mod okoreni o rozne typicke prvky z hier ako cod, battlefield a kludne aj counterstrike alebo quake.


          Ja som br velmi rad lebo je to dost tymova zalezitost, nuti hracov komunikovat. Nielen omlete bezduche frazy, dvaja na bcku, jeden short, dalsi tunel.

          A hlavne som neznasal tdm a dm. S rychlym tempom ake je v cod, perky, killstreaky, jumpy , to bol brutalny chaos, neznasam respawnovaci sht ked sa hocikedy spawne za tebou. Radsej br 

          • TheGGG

            tak dlouhá obhajoba BR nebyla třeba, mě je šumák co kdo hraje, je to trend který brzo přejde... já jsem singleplayer člověk, takže logicky BR není pro mě, když MP, tak buď coop nebo klasické PvP řežby ve stylu CoD, BF... nové CoD nemá SP, takže jde mimo mě a nové BF je broke a kupovat hru která je čistě BR mě fakt neláká, takže tento žánr jde mimo mě. Až vyjde hra která nabídne BR vedle SP a klasického MP zážitku, pak to možná zkusím... pokud to nebude prolezlé hackery

    • uaxpk

      Nové Metro bude dobré

      • TheGGG

        to ale vyjde až v roce 2019 ne? Tento rok už nic...

        • uaxpk

          Ježíš, máš pravdu. Já žil v domnění, že má vyjít v říjnu. Tak a jsem v depresi. 

      • Jack1947

        Doufejme jediná FPS ( krom Atomic heart, Stalker2?) která je opravdu očekávaná, jenže dá se to všechno zkazit.

    • Jack1947

      Pokud něco nevyplivne TEBOU nanáviděná, INDIE scéna tak dost pochybuji... a ano mě to chybět taky bude.

      • Lukass

        Jacku uz sem ti to psal v bleskovkach  nedavej si sam ty palce :D

        • Jack1947

          Tehdy jsme byli nemocní protože Predá... LV426 a ty jsou jiná postava a ted tu panuje schizofrenie a stihomam že si kliknu palec aby mi to nebylo "prý" líto.

          Moment? mě to vlastně je úúúplně u řitě lol

  • MickeyMutant

    Je tam plátová zbroj, palcát, válečné tetování, robot s kulometem, drony i bojový tygr. Opravdu to není druhá světová?

    • Já bych to přejmenoval na Call of BulletStorm. Akorát by tam chyběl ten suchej humor. :D 

    • skaven

      to je prva svetova, ved sa volala The Great war, tam to sedi viac


  • Sr_Lobo

    To mi připomíná jak jsem si šel takhle onehdá koupit auto a v autosalonu mi řekli "Ale samozřejmě! Tady vám mohu nabídnout za standardni cenu 250 000,- čajovou konvici a meotar!"


  • Matyas39

    Excuse me, what the fuck.

  • Jack1947

    No jistě to je ta EVOLUCE co jsem čekal a vždycky chtěl v COD vidět, gladiatorské zápasy s tygrem! 😎😱😈

    Jsem myslel že to je článek na nadcházejicí DLC For honor ten obrázek mě dosti zmátnul 😛

    • Derp_1337

      Tak CoD byla vždycky velmi reálná hra a proto posun ke gladiatorským zápasům s tygrem je jenom další dlouho očekáváný krok.

      • Jack1947

        No právě, řikám si co ještě by tam mohli udělat aby to přitáhlo více hráčů!

        • patr

          Battleroyale.

          To ti robi problem pochopit ze ta hra ma 3 hlavne herne mody?  Neviem, od zombies sa da ocakavat vselico

          • Jack1947

            Doufal se že se ozveš muj zfanatizovaný fan... přitely :P

            • patr

              Tak cod su tri hry v jednej. Naco komentujes zombie, je jasne ze tam moze byt hocico. Asi take nepoznas ak poznas len pubg a cs:go

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Až na to že ani jednu z těch her nevlastním ? myslím že pointa byla někde jinde, nebo si zoufalý a chytáš se každé udičky ? DOporučuji nastudovat ironii/sarkasmus. ( hlavně to druhé pak ti to třeba i dojde😉)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit