Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sr_Lobo

    5 her... víc jsem nevydržel a muselo to jít z disku. Ne vždy nové a jiné znamená dobré. Ve všech CODech kromě BO3 jsem nechal dohromady kolem tisíce hodin, ale tomuhle se milerád vyhnu velmi širokým obloukem.

  • Kravicka

    Odinstaloval jsem po jedne hre... level to win. Na me nabehl frajer s 20lvlem trefil  tak nejak to co ja a o 60% vetsi dmg :)

  • KIMCID

    Viděl jsem jak hrál na YB,Tartarus a je to strašná hra.

  • jindra.veliky

    CoD uz nikdy. Kazdej rok pisou pisalci jak je tenhle dil mnohem lepsi nez ty predchozi a jak se to vraci ke korenum - nakonec si to zahraju a je to stejnej odpad. Uz si to nekoupim ani casem ve sleve jako wwi, infinite warfare, black ops3,...


    ta znacka se dostala nek na uroven cinskej f2p her, lil

    • Derp_1337

      Přesně tak. Rok co rok se herní žurnalisté ohánějí citáty, jak nové CoD je "jiné" a "skoro revoluční" a "má potenciál stát se legendou(or whatever)", ale v reálu je to furt to samé.

  • CRYPT

    Potom co jsem videl gameplay na YT a po precteni "Prozatím to sice není stoprocentní, ale potenciál k tomu, minimálně se vyrovnat legendám série tady letos rozhodně je" nevericne kroutim hlavou a jdu si zahrat radeji ten Battlefield

    • KIMCID

      :D

  • Na Steamu je ještě cca 48h k mání Insurgency zdarma a zůstává v knihovně

  • i586

    To vypadá, že ten brakový "press x to win" singl už jim asi nikdo hrát nechce, tak se dali jen na MP. Žádná škoda.

    • Derp_1337

      ´"Press F to Pay Respects"

      😎

  • dworkin

    Opatrně se těším. Zatím to vypadá jako jasná koupě.

  • TheGGG

    bez SP nemám  zájem o koupi... snad za rok... SP her jako CoD vychází minimum a toto je další ztráta

    • Jack1947

      SOuhlas pak budem rádi za nějaké to Indie s kampaní jestli bude něco podobného hrozná to doba.

    • Jsem rád, že takovejch braků jako je CoD vychází málo...

      • TheGGG

        braky bohužel vychází pořád, o to se stará kickstarter--- ono se stačí podívat na indie sekci na steamu...

        • DieslNikolas

          Souhlas, že většina jsou kraviny, ale občas se něco objeví a baví mě a tudíž mi kickstarter nevadí.


          A souhlasím i s tím SP, rád jsem si čas od času zahrál SP v COD, nemusím furt hrát hry, který jsou ultra-taktický, u kterých musim přemejšlet. Někdy chci přijít domů a bušit do toho jako vzteklej :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit