Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lawliet
    Ten pohled z okna byl super. Uplně bylo cítit separatnost dění od toho pod vámi. *4*
  • martin.mirejovsky
    Zajímavé a určitě těmhle projektům moc fandím. Nicméně je vidět, že autor na tom má ještě moře práce. Aktuálně se teď nejvíc těším na Routine, kde ta atmosféra přece jen vypadá mnohem hutněji: http://games.tiscali.cz/routine-15295
    • C-BEAM
      jj a dufam, ze podobnych projektov bude uz iba viac a viac. Osobne si myslim ze tieto indie hry mozu byt vykupenim pre mnohych hracov, kedze Ackove hry budu smerovat hlavne k silnejsiemu, pre masy lahko stravitelnemu filmovemu zazitku a indie scena pôjde naopak smerom k cistej hratelnosti (aj preto ze je to lahsie a lacnejsie na vyvoj). Dnes sa mnoho ludi smeje z indie sceny ale o 10 rokov sa uz nikdo smiat nebude a multimilionove ackovej hry budu pravidelne zahanbovane hrami od malych nezavislych timov.
  • C-BEAM
    na rôznych moderskych forach som uz videl krajsie projekty, hlavne problem nie je urobit par tuneloidnych koridorov s jednoduchymi lakačkami, problem je projekt riadne dotiahnut ... takze drzim palce, nebude to jednoduche.
  • Khanemis
    Vypadá to velmi podobně s Alien: Isolation (což myslím jako kompliment, protože podobného dojmu dosáhnul autor sám, což je skvěl výsledek). Grafika vypadá na takový projekt velmi dobře, i když snad do ostré hry přibude větší variabilita prostředí, aby ty chodby nebyly jedna jako druhá.
    Zvuk zní opravdu pěkně, i když v některých případech je to docela slušné klišé (něco se na obrazovce mihne a tak se musí ozvat akurátní strašidelný zvuk, aby hráč věděl, že se má fakt bát:). Osobně by mě to asi nebavilo hrát, jenže já nejsem fanoušek hororů (to napínání mě prostě nudí), ale oceňuji jak to celé zatím vypadá a tím se mi to líbí. Pěkné:)
  • Zase budu srovnávat. Proč takovouhle atmosféru neměli Aliens: Colonial Marines? Chjo....
  • Dead Space pro hipstery
    • Kozy
      Už teď to vypadá zajímavěji než Dead Space.
    • Indie horror survival Oculus Rift gameska s podporou Linuxu, 11/10.
    • GlaDOS
      To bude jedině dobře, když si tak vybavuji Dead Space 3.
  • S těmi hororovými adventurami se v poslední době rozthl pytel.

    A to je jedině dobře.
  • Něják jsem nepochopil to nadšení z názvu hry. Caffeine zní naprosto normálně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit