Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chci další díl Darksiders!!!! a pořádnej!
  • Ferdis2
    Treba si uvedomiť, že Nordic Games bol jediný záujemca o balík značiek po THQ. A z tohto pohladu je lepšie, keď to kúpil aspoň niekto, pretože v opačnom prípade by bol osud uvedených IP nadobro spečatený...
    V prípade Darksiders som presvedčený, že Nordic vydá Darksiders II GOTY Edition vrátane všetkých DLC (prípadne možno aj Complete Edition, tak ako to spravil v prípade Gothicu).
    Nebolo by nereálne, ak by sa im len na tomto kroku vrátilo tých 5 mil. za aukciu.
    Čo sa týka nového dielu, tak Nordic Games sú v prvom rade obchodníci a dokážu si zrátať možnosti značky s potenciálom 2 mil. predaných kusov. Preto si myslím, že nebude dlho trvať a IP predajú nejakému záujemcovi. Ďalšou možnosťou je, že predsa len zoženú financie, aby to mohli zadať inej firme (najlepšie Crytek USA), samozrejme za predpokladu skromnejšieho rozpočtu. Náklady na D2 sa odhadujú na cca 25 mil.USD a i keď som vďačný za jej velký rozsah, tak si myslím, že i keby bola hra rozlohou polovičná, tak by sa to na predajoch odzrkadlilo minimálne. Smolou Darksiders II jednoducho bolo, že mal vytrhnúť THQ zo sračiek a potrebné predaje cca 5 mil. ks boli od začiatku nereálne...

    P.S.
    Nedá mi aby som sa nevyjadril k podcastu, kde Martin nadával nad diletanským postojom Nordicov k hre Gothic II. Z pohladu fanúšika je to pochopitelné, ale treba si uvedomiť ,že práva na sériu Gothic sa vrátili Piranha Bytes, a tí v nej momentálne nechcú pokračovať...
    Nordic Games má práva len na diely vydané Jowoodom a tak nemá veľa možností, ako na tejto populárnej sérii zarobiť. Takže z tohto hladiska je HD remake prvého dielu s nejakými novými questami asi logický krok...
  • ten clanek ma v sobe zabudovan adventurni prvky ve forme tezko rozlustitelnych vet
    • taky me to pri cteni napadlo ....ale muze to byt klidne zpusobeno i vcerejsim hromadnym uhynem mozkovych bunek :)
  • Vazne pito_m_ci, Darksiders 2 byla moc prijemna konzolovka.
  • x_ander
    Aspoň první Red Faction na GOG, to mi prozatím ke štěstí bude stačit...
  • Kdo že dostal The Guild?
  • není nic lepšího,než pár roků počkat a pak to hodit na kickstarer.
    • ucho
      a k čemu jim to bude, když mají jen značku a záruka kvalitního výsledku žádná?
  • Darksiders měl končit u úžasného prvního dílu (nebo pokračovat stejně dobře, což se podle mě nepovedlo)
    • alladjex
      Mě první Darksiders úplně minulo. O hře jsem se dozvěděl, až po tom co jsem začal sledovat příchod Darksiders 2. Jako první jsem hrál Darksiders 2 a až o vánocích jsem si koupil Darksiders, který jsem před týdnem rozehrál. Dvojku sem ještě nedohrál, protože jsem ve fázi, kdy si k tomu nemůžu sednou na pár desítek minut. A navíc nějakej zápek. Pro mě jsou oba díly skvělé. Dvojka se mi líbí trošililinku víc, protože má lepší příběh. Hlavní hrdina je mi sympatičtější a celkově z ní mám lepší fíling.

      Jednička je fajn v tom, že super odsejpá. Záseky jsou minimální a hádanky jsou pro mě tak akorát. Nejsem zrovna adventurní tip ;] War mi není moc sympatickej a dialogy mi v jedničcce přijdou dost zoufalý. Zrovna dokončuju poslední srdce pro Samaela a je jasný, že v tom je nějaká bouda, ale War jede tupě dál ...

      Dvojka si myslím, že je na daný styl hry někdy opravdu zdlouhavá. Ale horší než jednička rozhodně není. Podle mě trpíš syndromem prvního dílu.

      Tak jako tak mě s..re, že to koupila nějaká přidementnělá firma. Super by bylo kdyby někdo udělal pokračování klidně pod jiným názvem. Ale je fakt, že by se pak vlastně dějově nemohli odkazovat na předchozí dva díly ... k...a! K...a!
      • "Podle mě trpíš syndromem prvního dílu." To opravdu ne :) Třeba mnou zmiňovaný PoP:WW (prince of persia warrior within) je díl druhý :)
    • Bohudík, že jenom podle tebe. Darksiders 2 byl minimálně stějně dobrý a epický jako jednička a doufám, že aspoň takový bude i další pokračování. *5*
      • Však ano podle mě. Lidem které to bavilo nic cpát nebudu :) U jedničky jsem se bavil na to jaký to je žánr podobně jak u prvního God of War, nebo PoP:WW. U dvojky jsem se nudil úplně stejně jako u nového DMC.
    • ucho
      darksiders je nastaven jako 4dílná série...
      • Aby to bylo fakt dost super :). Tak uvidíme, co dál.
      • to z jeho pokračování nedělá dobrou hru
  • To nemajů kupovat koko*i, když nemajů peníze na vývoj. *16*
    • Jiste ti to radi prodaj ... s min 100% ceny navrch ... ;D

      Proc myslis ze si nekdo kupuje obraz ... kvuli tomu, aby moh malovat dalsi? DUvody pro koupi cehokoli muzou bejt ruzny ... od zniceni konkurence, pres znemozneni dalsiho vyvoje ... na tom vsem se da vydelat. A o prachy jde vzdy az v prvni rade. (cest vyjimkam, ktery delaj neco pro vlastni poteseni)
  • God-of-War
    Zrovna Darksiders do p**i! Radsi, kdyby zdechlo pochcany Call of Duty nebo neco podobnyho *16*
    • Všechno jednou musí skončit... Call of Duty čeká 10 díl a to fakt přehání. No jo jsou v tom velké prachy. Bohužel !
    • ucho
      tak jestli to byla fabulace, třeba to časem někomu budou chtít prodat dráž...
      • God-of-War
        Tise v to doufam...Snad to casem dostane schopny studio a privede to zpatky k zivotu *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit