Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To bude zase maškaráda...

    Ale počkat! To přece všichni sakra chceme! *5*
  • cellshade pre upirov? sorry ale to je fakt dementne rozhodnutie
  • Masa-san
    Já doufám, že se povede ten stealth prvek a že to bude pořádná temná upířina, jak se sluší a patří. *5*
    Pak už je snad i jedno, jestli hra bude situovaná do budoucnosti, přítomnosti či minulosti, nebo třeba do alternativního vesmíru.
  • walltar
    Proč zase celshading? Nooooooooo *16*
  • musíme ale uznat, že ze všeho, co se tu od VtM:B objevilo má toto k němu nejblíže. Snad..
  • Ringwraith
    Celshadovaný Deus Ex s upíry?

    No já jsem pro.
  • Práve som znova rozohral VtM: Bloodlines takže nejaký DARK ma vôbec nevzruší :D
  • Já chci dalši bloodlines...žádnou pseudeo-stealth maškarádu (!!!) s metrosexuálním upíriskem
    • To není metrosexuál, vole, normální cápek. Navíc..upír by měl mít takovej ten typickej sex-appeal.
    • jindra.veliky
      pro skaredyho je kazdej normalni chlap metrosexualem *15*
      • S timdle nemám zkušenosti...ale dám na zkušenější, proto ti budu věřit Jindro .))
        • deridon
          já mám za to, že všichni upíři působí tak trochu "metrosexuálně", až na ty nosferatu a klasiky z 19. stol... i ty v Bloodlines někteří a ještě dodám, že by to mělo být pochopitelné, upír je přeci tvor, který má vyzařovat tu svůdnost a charisma, to jsou jejich zbraně a tím nemyslim Twilight prosím pěkně :D
  • autobusar
    Jedine co sa mi na tom pozdava su tie upirske prsniky na obrazku.
  • Odulin
    Špatně to nezní, upíry nemám ještě okoukaný, ale uvidíme co z toho opravdu vymáčknou...kéž by další maškarádu. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit