Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vypada to jako free hricka jo kdyby to bylo udelane jak to video mozna by si to nejaky prachy zaslouzilo
  • Hru jsme si koupil, chvíli hrál, nebavila mě. Potenciál Portal tématu naprosto nevyužit a půlka hry je v podstatě tutorial. 7/10 je fakt hodně... to opět "sedmička" znamená průměr ?
    • Tobe to pripada jako prumer, nekdo jiny tomu dal 7/10 a z toho dovozujes, ze 7/10 = prumer? LOL
  • Jack1947
    Zbytečná hra která měla spíše vyjít jako hříčka za pár robnejch na mobil... spíš je to takovej ten dá se říct parazit na jméně tak aby se trochu obnovilo tak tu je nooo to je tak všechno.
    • Zbytecnou hrou bych oznacil spis neco jako nove NFS. Navic to za par supu na tom mobilu i na pc je, takze odkud pak ta negativita?
      • Jack1947
        Já nevím proč bych nemohl bejt občas trošku negativní... a to je dobrá zpráva že to je i na mobil ale proto jsem ten příspěvek nepsal. Čekalo se na Portal stejně jako se čekalo na novou hru Valve ( pár měsíců zpátky) a místo toho nějaké poblité kartičky a ted slavné jméno ale u simulatoru stavění mostu který nikoho nezajímá *6*

        "Bohužel jí časem dochází dech a svůj důraz na preciznost nedokáže obhájit lepšími nástroji"

        Věz že sem strávil pár desítek hodin stavění mostů ještě ve staré verzi takže odtud vítr nevane se neboj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit