Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Hmm asi si s jedu rovnou oba díly... a origins is dlc noo

  • Wolfcastle

    hm v upoutavce pekne cool souboj jako ve filmu 300 a ve hre pak nudou souboje klasika jak v kazde druhe hre🤮

  • Seraphim

    Mě osobně nový RPG styl velmi vyhovuje. Origins byl super díl a myslím si že nelze srovnávat s dílama od RVELATIONS nahoru. Black flag atd byli nic moc ale zahrál jsem je jako fanoušek. Na Oddysey mě vytáčí jen ty nadpřirozené Leonidasovi kopy ( i on je měl fyzikálně obhajitelné). Prostředí stejně jako ORIGINS úchvatné. I kdybych to měl hrát jen kvůli turistice :) BERU 

  • Pro fandy AC - volby a následky a nějaké nové scény z Odyssey, má to CZ titulky:

    https://www.youtube.com/watch?v=W5dKcvUshuI

  • AC pro mě skončil s Desmondem.  Po letech bych nebyl proti vyrazit za dobrodružstvím ovšem nový směr kterým se značka ubírá mě od toho značně odrazuje. Vážně nejsem příznivcem bojového systému kdy protivníka pižláte dlouhé minuty a proti tomu který má aktuálně vyšší level nemáte šanci vůbec. Viděl sem video souboje hlavní hrdinky s medůzou a ta ji mimo jiné dvakrát probodla naskr mečem a přesto nakonec vše dobře dopadlo. To co dočista pohřbilo můj zájem byli mraky čísílek vyskakujích po každém úspěšně provedeném zásahu.

    Tohle mi k AC jak si ho pamatují a užíval sem si ho prostě nepasuje a vůbec mě to neláká.

    • Seraphim

      To bylo i v Prvních AC. Probodenej šípama skrz naskrz, posekanej mečema, umlacenej palcatem, :-D bodnutej kpim :) .... žádná změna. 

  • Carnage666

    Občas (furt) vystřelí nějakej ten šíp no.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit