Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vcerejsi Sa-matra wasteland na Maldenu byl super zazitek. *4*
  • Dyk je to slideshow uz v uvodim pseudovideu ... proste zabugovany jako svina, stejne jako vsechno co kdy vydali, a stejne tak i nedodelany.
  • Sithard
    V Argo je behem zapasu vic team killu nez tech enemy
    • Tak asi to neni arkáda kde každýmu nad hlavou svítí jméno a barva značící FF.
      • Většinou ta barva je, a křičí to Friendly fire. Potíž je v tom, že žádný kid, nedá na značku 16+. Tak se mi stalo, že jistý "Eznes" s hlasem 10 - letého dítěte postřílel celý svůj tým.
  • Hrozná s**čka. Ještě že je to zadarmo. Není poznat, kdo je nepřítel, málo lidí na mapě a celkově to zábavností, ani po letech, takovému Bad Company 2 nesahá ani po kotníky. Jdu to smazat. Kdyby raději posílili team na DayZ SA. Dělat takovýhle stupidní klon Army, byť zadara, byla jen ztráta času. Velké zklamání.
    • Sorry, to s těmi enemy není pravda, spustil jsem první pve patrol. V pvp to poznat jde. Jinak ale platí to co jsem napsal
      • Tak ty jseš teda krutej. Po jednom Pve Zápasu hodnotíš hru. Já mám 6 hodin PvP a PvE. Jsem spokojen.
        • Abych byl objektivní, vzhledově se mi hra moc líbí. Kvéry a střelba jsou fajn. Jsem velký fanda střelných zbraní a proto jsem to včera pokrytecky ještě nesmazal a kvůli těm kvérům si to prohlížím dál. A uvažuji díky té hře, že si koupím Armu 3. Ale prostě ty pvp módy jsou nuda. Je to hrozně krátké a nezáživné. Pokud budeš mít premade partu na voicechatu tak to může být fajn a věřím, že proti random enemy vyhraješ 100% zápasů. A s týmovou taktikou ta hra bude reálnější a záživnější. Ale třeba včera mi tam vřískali do ucha rusáci a francouzi a já měl nutkání začít jim sprostě nadávat. Opravdu super. Takže ten svůj hate trošku upravím. Je to sr*čka jen pro casual random playery jako jsem já (nebo se z toho brzy stane, je to nové a neokoukané zatím). Pro domluvené týmy to bude asi fajn.
  • Divim se ze nejsou ve vezeni za ten podvod s DayZ.
    • Ty jsi podvod. Dej pokoj. Občas vývoj her trvá dlouho. A to neříkám že bych si to koupil, i když rád bych je podpořil, a hrál jinak než na piráta.
    • Na cele kde bude Peter Molyneux, Dean Hall, Sean Murray a Derek Smart bude veselo *1*
  • To veteránský video super, ale na mapě je bohužel většina objektů importovaná z ArmA III a ten feeling prostě chybí. Chápu, že to je o nějakých 40 let později a tak většina původních struktur zmizí... a nové vyrostou, ale už to není TEN Malden. Včera jsem po něm asi půl hodiny létal s vrtulníkem a bylo to takové, nijaké, no. Nu což... holt to namoduju s původní technikou a hudbou a třeba to bude lepší.
    • Lukyz
      Tak pokud chceš original Malden resp. ostrovy z OFP, tak ty jsou v CUP.
      Remake kampaně z OFP už taky existuje a atmosféru má pořád úžasnou *4*
      • Vím o tom, čekal jsem až to dodělají. Ale jak říkáš, CUP a importy z dílny Red Hammeru už tam sosám. Já jen, že jsem od toho "ofiko" Maldenu čekal trochu větší nostalgii, no. :)
  • Už stahuji a zítra proběhne první bojová patrola. :)
    Sakra návrat na Malden bude něco. Jen to chce naimportovat hudbu z původního flashpointa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit