Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne není to DEMO , bohužel je to typická současná PC InDIE - koncept převedený do stavu alfy a nejlépe ještě vydávaný za EARLY ACESS ..... Prostě další brak , který se ani tvůrcům nevyplatí dotáhnout do použitelné podoby , ale vzhledem k tomu , že s tím marnili čas , tak to plácnou na trh takhle a doufají že se třeba někdo nachytá stejně jako redakce Games.CZ .....
    • Ehmm .... takže dle "Jak hodnotíme" jen jeden bodík pod průměrnou hrou ? Ok, ok , já si nestěžuju (a taky nepředplácím ) . Jen že mi to podle článku přišlo na totální odpad , hodný recenze jen z důvodu varování před unáhlenou investicí ...
      • nightborne
        "Občas v nich najdete záblesk kvality nebo dobrého nápadu, ale ten velmi rychle odezní a v rukou vám zůstane nepříliš kvalitní a hlavně nezábavný titul."

        "Základ bojového systému totiž vůbec není zlý a prim v něm hraje rychlost. Ovládání je uspokojivě responzivní, odezva blesková, akce zběsilá. Již po čtvrthodině dobré zábavy se ale začne do koutku mysli vkrádat neblahé tušení."

        Sedí, ne ;)?
  • Ten úvodní obrázek mě celkem připomíná OW.
  • Ale někteří si budou pořád stěžovat, že tady každá pixelartová indie hra automaticky dostává 9/10.
    • Sr_Lobo
      Tak každej hnet vidí, že to dostalo jenom 4 protože pixely jsou moc malý a už by si je někdo moch splést s normální grafikou *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit