Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rejsek
    Pvp celkem fajn, řeže se to už od low lvl - to mám rád. Jen by se mohlo zapojit víc lidí. Ale chápu, když on je ten grind tak strašně zábavný - honem honem doletět na 50 lvl *2*
    • Jack1947
      Ty jo takto je nic moc néé jen 50lvl ? bych čekal tak 150+. Když už teda bereme grind sakra vážně.
      • nightborne
        Na padesátým levelu ten grind teprve začíná ;).
        • Jack1947
          Aha tak to jo *1*
  • Osobně bych bral radši něco s laserovými pifajdami (ala Firefall/Defiance), nebo aspoň summoner class, která nevypadá jak kříženec myši a člověka, ale za ty prachy... good enough.
  • axell1990
    Zajímavý hraju už docela dlouho a na problémy s optimalizací jsem ještě nenarazil a to už můj počítač nepatří zrovna mezi nejnovější stroje. Spíš mám problémy že přes všechny efekty občas nevidím kkdy boss útočí *1* . Jinak s některými výtkami úlně nemůžu souhlasit : Questy nejsou kdoví jak originální ale nejsou ani o nic horší než v jakémkoliv jiném MMO, příběhová linie je poměrně zajímavá se spoustou cutcene a velkým množstvím zvratů největší problém co s ní mám je množství postav ve kterém se člověk občas ztrácí.
    • Jednoznacne nejhorsi pribehova linie kterou jsem kdy videl, questy vicemene v te same kategorii (zabij 10 mobek tam kde je jich jen 5 a farmi je 20 hracu, v dalsim questu zabij 15 tech samych mobek). Neznam MMO ve kterem by to bylo takhle priserne, ale mozna jsem si jenom vybiral ty lepsi ;-)
      • Rozhodne story má Blade and Soul jeden z těch lepší na poli MMO. Mám rád anime, mangu, takže mi to vyhovuje, hudbu ve hře je taky suprová.
        • Taky mam rad anime, ale jsem velice vybiravy. To same v MMO. Pokud vezmu napriklad Secret World, Elder Scrolls Online nebo Star Wars:TOR, pribeh je tam na uplne jine urovni. Konkretne co mi nesedelo na Blade and Soul: zacina jako nejtrapnejsi klise, potisici uplne to same. Casem jsem to prestal sledovat, ale z toho co jsem videl mi to prislo jako velice podprumerne genericke anime. A s moji postavou zachazeli jako s kusem hadru, v kazde druhe animaci konci polomrtva na zemi, ale z nejakeho duvodu ji nikdy nedorazi protoze se jim to nehodi do scenare. Proste horsi nez harry potter ;)
          Hudba mi prisla spis prumerna, z posledni doby se mi fakt hodne libila jenom v Black Desert Online.
          • axell1990
            Přestal sledovat tak to bude možná ten problém *3* , kdybys sledoval tak bys postřehl že tvojí postavu hodlají záporáci použít a proto jí nechávají přežít. Ale jinak souhlasim ze začátku to klišé je skoro až bolestivý, potom v druhé půlce zatim zveřejněného obsahu je sice pár flashbacků , ve kterých je vidět co k tomu vedlo a že ne úplně všechno co ti na začátku takzvaní klaďasové nabulíkují je pravda, ale asi se to úplně nevykoupí :)
      • axell1990
        tak já měl na mysli spíš příběh než questy no, a tohle si teda nějak nevybavuju že by tě hlavní příběhová linka posílala farmit stejný mobky ( všechno je možný moje pamět nepatří mezi nejspolehlivější ). A mě se třeba líbilo že v hlavní questové linii je hodně eventů kdy je například město kde jsi pod útokem a teprve po splnění série questů, během níž musíš třeba odvést civily do nějaký skrýše , odrazit útok pak sabotovat kanóny a nakonec zabít velitele, se zase vrátí do normálu a podobně.
    • Paulcz
      O nic horší než v jiném MMO.. jenže se jedná o totální odpad, naprostou žumpu debilních a senilních story o úžasných přepálených hrdinech bez sebemenší známky uvěřitelnosti nebo nápaditosti :)
      • axell1990
        To už je asi dost otázka preferencí, ale asi nejde úplně od korejské hry zasazené do fantasy světa čekat, že se v ní bude vyprávět naprosto uvěřitelný příběh o obyčejném fármáři Pepovy, jeho kámošovy Tondovy a vesnickej buchtě Martě a jejich velkém dobrodružství o sázení brambor.
  • Rejsek
    Jo, jak říká kolega pode mnou - REDAKCE! Kde je recenze na Black Desert? *16* Sem s ní! Pár nocí bez spánku snad přežijete ne? Publikum si to žádá.
    • Nečekej nic extra. Ta hra není tak dobrá, jak mnozí čekali. Rozhodně to není to očekávané MMO, o kterým dlouho sníme. Tedy aspoň pro mě vůbec ne a co jsem tak koukal, tak ani pro řadu zahraničních recenzentů. Ale je to ok. Má to své světlé stránky. 7/10 bych tomu asi i dal.
    • zde mi nezbývá než připojit svůj volající hlas po recenzi na tohle překvapení v MMO, takže taktéž připojuji hlas pro recenzi Black Desert. Jen z pouhých videí na Youtube to totiž vypadá asi tak 10x zajímavěji než ta Blade and Soul
      • Paulcz
        Co je na tom tak úžasného? Kromě toho, že chytání ryb bylo zřejmě inspirováno Chaplinem a jeho groteskama :)
    • nightborne
      Všeeechno bude =)).
  • A co opomenutý Black Desert? Nikde žádná recenze.
    • Jack1947
      Není to fuk, Grind jako grind no navíc to snad nikdo tady ani nehrál (nemaj rádi MMoA).
    • Black Desert nemuzou recenzovat.. by se nedostali k psani.. porad by parili :D
  • Ty dvě kočky na úvodnim obrázku jsou docela hot
    • Na tom obrazku je jen jedna zenska.
      • Možná říct, že jedna z nich není člověk
      • Tak tohle mě porazilo *1*
  • Jack1947
    Takže Grind, grind... grind.... *7*
    • jj jako všude.. :D ale grind muze byt i zabavny.. pockat.. on je zabavny.. sakra.. vzdyt to je duvod proc je tolik grindovacich her.. :D
      • restore
        Tak ale spomenme si na priserny grind vo wowku, a asi tiez kazdy uz zazil to prave peklo z azie...
        • Jack1947
          Naštěstí nevzpomeneme... já znám max grind ze SMITE ( jasný s tímahle XXXXXX x65454654465 deebaklama se nedá srovnávat ale i takto je grind...)
      • Jack1947
        Aha hmm ? no já radši mám nějaký ten příběh a tak než jen honění se o tom kdo má větší pérooo... no ale tak proto asi nehraju MOC MMO jasný ne a každý komu jest, dle chuti *3*
  • kkING
    "oooo oppai" skoro vsude kam se podivas *14* to byl asi hlavni duvod proc jsem zacal hrat a nakonec jsem pokracoval dal hlavne diky zabavnemu combatu.
  • Shodou okolností jsem to dnes dopoledne zkoušel. Zajímavej bojovej systém, ale nevyhovuje mi. Radši mám holy trinity systém. Na žádnej technickej problém jsem nenarazil, asi štěstí. Celej dopolední zážitek bych popsal jako jeden grandiózní kýč. Celkově naprostá nuda. Hra by mohla zajímat hráče, zaměřené na PvP. To je JEDINÁ silná stránka hry a opravdu vyžaduje SKILL. Nic pro mně.
    A ještě drobná poznámka autorovi recenze. NCsoft je KOREJSKÁ společnost, takže vaše narážky na japonský kalhotkový xxx(zde si každý doplní slovo, které je součástí recenze, ale v diskuzi nesmí být použito ) jsou zcela mimo (ne, že by to podstatu věci měnilo).
    • Tak japonci jsou možná ještě větší uchylové. *1*
      • nightborne
        A to je přesně pointa =). Jakože "Od Japonců bychom to čekali, ale že i Korejci?" =).
  • MickeyMutant
    "Na druhou stranu, je vcelku obtížné obvinit Blade & Soul ze sexismu - pánských verzí nepříliš zahalujících oblečků se dočkáte taktéž, a není jich zrovna málo."

    Vypadá to sexisticky a gay zároveň. A to už je ečívment!

    "Chytlavá hratelnost" je obrat specifický pro herní média a nejsem si jistý, jestli je to přínos. A ještě "do slova a do písmene" a "hra bohatá na obsah"*3*
    • MikeR
      Tyjo, máš pravdu. Ani mi nedošlo, jak často je ten obrat využíván. Google našel přes 4300 výskytů řetězce "chytlavá hratelnost", a to jenom přesně v tomhle tvaru, bez skloňování. Není snad jediný herní web, na kterém se nevyskytuje. Přičemž je možná diskutabilní, jestli obrat vlastně není ptákovina a znouzecnost, aby autor mohl použít čuprácky odborný slovo "hratelnost" a jestli není vhodnější napsat "chytlavé herní mechanismy" nebo úplně jednoduše "chytlavá hra". Ale nešť. To, že je obrat evidentně nadužívaný, samo o sobě stačí k zamyšlení o jeho přínosnosti.
      • nightborne
        A ještě, mimochodem, znouzectnost to do jistý míry je. Protože jinejma slovama to je "sakra, prostě je pecka to hrát". Ale to je samozřejmě stylistická chyba =).
        • MikeR
          Tak mi vlastně začíná docházet, proč Andrej psával o sobě, vrbě, záchodě nebo o čemkoliv jiným, hlavně ne o hrách. Sice se to nedalo číst, ale aspoň to byly pokaždý jiný nesmysly. *1*
      • nightborne
        No jo, ale pak by se tam "systémy" a "mechanismy" strašně opakovaly =)).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit