Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyzkoušel jsem a je docela zábavná ta AA4,nicméně nejlepší legendou byla vylepšená AA2,8,dnes jde hrát jen přes Asist 2.5,ale už je tam málo lidí a jsou tam dojebané tréningy.
  • Jsem příznivec smyslu simulátoru AA ale tohle mne baví o něco více. Training groundy jsou dosti reálne. I možnost dostat spoluhráče zpátky do hry se mi líbí a mnohem víe to taktizuje. Co se týče taktiky celkové je to super. Mapu se naučíte během pár kol a využíváte terén k výhodám. Velice přehledné, jednoduché, hráč padá hned k zemi takže je to není vysloveně o tom komu to díky FPs vyvalí za sekundu více kulek.
    Dávám +
  • Jack1947
    No tech 150mb , nikoho na vyzkouseni snad nezabije, tudiz je to beta pravem.
  • Jack1947
    Tak toooo asi zkusim no, i kdyz jak uz jsem napsal ( predtim) na tenhle typ, simulaci proste nejsem. *15* *2*
  • tonnymontana
    mno jdu to hned vyzkouset, americas army jsem kdysi hral a kdyz prehlednu ten americky duch tak to byla bezvadna hra kde jsem mel radost z kazdeho killu. to ze tady neni vyklaneni me hodne prekvapilo, uvidime. jinak nevim zda to bude i tady ale ve starsi americas jste musel delat i testy medica, osetreni poraneni atd.. proste zajimavej simulator *5*
    • vyklaneni tu rozhodne je ;-)
    • To vsechno dle oficial fora pridaj vyklaneni a spoustu dalsich veci
  • sugyn
    Strasna blbost, zakladni mod nema s Americas Army nic spolecnyho.
    Hud, crosshair, nemoznost vykloneni... celkove se to hraje jako CoD nez jako AA.
  • Pete.palis
    To hrajou Airsoft?... *15*
    • Docela bych se nedivil kdyby ano, podle videa to bylo cvičení, takže do sebe asi nebudou šít ostrýma...
      • Skôr používajú RAM - Real Action Marker. Realistickejší počet nábojov, značkuje to po zásahu, zbrane sú tvarom a hmotnosťou veľmi podobné ako skutočné predlohy, vyhadzuje to nábojnice.
        • Jack1947
          To je ale Paintball a jo realistictejsi, top rozhodne je. ( U Airsoftek je taky mozne,, vyhazovani nabojnic Bolt action tzv.)
      • Navíc američani oficiálně airsoftový pušky k výcviku používali (možná i dnes používají). U nás neoficiálně taky.
  • RakeW
    Heh, to video vypadá jak nějaká parodie na úrovni Duty Calls. Technicky i obsahově :).
    • https://www.youtube.com/watch?v=eE_msAKWdOs

      war never changes...or does it ? :D
  • Hm trailer vypada hodne slabe, ale treba to nebude spatne.
    Taky bych cekal,ze Cinani budou mit cinske zbrane,ale ono vlastne kazda strana vidi tu druhou jako OPFOR,takze nikdo nestrili do amiku ze?
    • Presne tak, v tom je ta propaganda :-)
      Americani nemuzou umirat.
  • langustyn
    právě jsem to stáhnul a nedá se vyklánět s poza rohů :( no uvidíme jak se to bude hrát...
    • ja tim vyklaneni vykosim tak pulku tymu nevim co tam nejde. Pokud to jiz neopravili

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit