Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jakou má tohle vlastně vypovídající hodnotu?

    ze vsech lidi co chodí na tenhle web hlasovala mensi cast lidi, já nehlasoval asi tak stejne jako 90% lidi co chodi na games lidi co hlasovali, hlasovali asi spis pro hry ktery hrali nez pro ty ktery nehrali (zaroven nemohli hrat vsechny)

    kolik hlasovalo lidí?

    6, 10 ,nebo 100? 


    • Derp_1337

      "ze vsech lidi co chodí na tenhle web hlasovala mensi cast lidi, já nehlasoval asi tak stejne jako 90% lidi co chodi na game"

      Tu statistiku sis pěkně vycucal z prstu.

      Proč tady vůbec pláčeš, když jsi ani nehlasoval??

      Nic neudělat a pak ostatní kritizovat, prostě typické české pokrytectví.

    • Marines

      Ano, souhlasím. Já jsem sice hlasoval, ale přiznávám, že spíše pro hry, které jsem hrál, či měl možnost si je zahrát. Otázku na to, kolik lidí ve skutečnosti hlasovalo, už jsem položil v diskuzce pod hlasováním, stejně jako mnozí další. Bylo by fér, aby redakce zveřejnila čísla a to i za cenu dovětku - na tomto webu. Nikoho tím neurazíte a nikoho nepoškodíte...  Je jasné, že výsledky jsou vypovídající spíše o oblíbenosti her u hráčů na tomto webu. Takže redakce, pochlapíte se...?!

  • iSpirit

    Musím se smát hejtrum po této volbě.

    • Veskoslav

      A co bránilo například tobě, to vyplnit 50krát se smyšlenými emaily, aby DS vyhrálo? Ta "ochrana" té ankety byla tak tragická, že to ani neposílalo ověření na daný mail, že skutečně existuje.

      • iSpirit

        jsem rád, že jsme zjistili, proč DS vlastně nevyhrál. Buď nikdo nehlasoval, nebo jsem to naklikal já.

        • Veskoslav

          Ty si začal se smát těm hejtrům. Taky se mohlo stát, že hlasovalo 10 lidí a DS získalo 5 hlasů:)

          • iSpirit

            já se směji hejtrům hlasitě pořád a dost se směji i Tobě. Tahle anketa je pro mě důležitá asi jako všechny. Jsou mi totálně u zadku. Na hru si názor udělám sám, ale jak se tady snažili klikat hejtři pro negativní názory na DS, tak se prostě musím smát.

  • Veskoslav

    Nechtěli by jste udělat jako jiné weby, že jde vidět, kolik co dostalo hlasů nebo kolik aspoň hlasovalo lidí? Protože pokud hlasovalo 20 lidí, tak to nemá žádnou výpovědní hodnotu (pro rýpaly nehlasoval jsem pro hry roku a v některých kategoriích jsem hlasoval stejně jako komunita nebo redakce).

    • Mohli by, ale nechtějí. Pořadí počtu hlasů pro top 5 her v žebříčku typu 7, 6, 4, 2, 1, by totiž asi nebylo tou nejlepší reklamou pro tyto stránky :-)

  • TheGGG

    ne, ne, ne to není možný, pro death stranding přece hlasovalo jen pár rádoby chytrých recenzentů a malá Kojimova sekta, jsme se tady s hochama přece dohodli, že death stranding bude ve zklamání roku a vyhraje to cokoliv jinýho. No dobře, nebudu si z toho dělat srandu, jsem rád, že hlas lidu nakonec dosadil mé tři nejoblíbenější hry do Top 3. Pro mě sice na prvním místě RE2 remake, ale toto je obecně naprosto skvělý výsledek. Jsem rád že i sekiro si našlo dost fandů a někdo si oblíbil i star wars. Za mě zklamání roku ghost recon breakpoint, protože jsem se na to hodně těšil, tvůrci udělali jeden slušný krok v před a pak udělali dvacet kroků vzad....  2019 sice obecně slabší rok, ale pár pecek vyšlo. 2020 bude ale jinej masakr.

  • Pořád nechápu, jak se mohl SW dostat tak vysoko, tak stupidní hru jsem dlouho nehrál. Jasně grafika, zvuk, hudba je hodně vysoko, ale jinak naprosto debilní příběh a hratelnost. Tohle že mám být canon? Je to na úrovni 9. epizody.

    • Veskoslav

      Tak to fakt není...A evidentně si moc stupidních her nehrál...

      • To je dost možné, jsem velmi vybíravý. Není to u mě dno, ale je to nízko - 4/10, hráno na druhé nejvyšší obtížnosti.

  • Corvus

    Největší s*h*i*t 2019 je Ancestors + Just Cause 4. Oproti tomu je Anthem král.

  • Marines

    No, trefil, netrefil, asi nejvíce jsem se sekl ve zklamání roku....

  • Článek je špatně upraven a je tudíž nepřehledný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit